Targi Warsaw HVAC Expo już za nami!

Targi Warsaw HVAC Expo ponownie zapewniły Grupie Iglotech doskonałą platformę do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych dla branży HVAC&R.  Dynamiczne i niezwykle emocjonujące 3 dni targowe, 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej, z czego blisko 200 m kwadratowych należących do nas oraz tysiące odwiedzających instalatorów, projektantów i osób związanych z naszą branżą! Dziękujemy, że byliście z nami!

Iglotech – kompleksowe rozwiązanie do każdej inwestycji

Targi w Nadarzynie umożliwiły nam zaprezentowanie zróżnicowanej oferty dla branży HVAC&R – zaawansowane systemy klimatyzacji, innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji, pompy ciepła do dużych i małych inwestycji – wszystko to na wspólnym stoisku Grupy Iglotech. Podczas imprezy wystawienniczej profesjonaliści z branży HVAC chętnie korzystali z okazji do zapoznania się z szeroką gamą urządzeń dostępnych w ofercie hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej Iglotech.

Grupa Iglotech z nagroda z innowacyjnosc na warsaw hvac expo

Grupa Iglotech podczas Warsaw HVAC EXPO została uhonorowana nagrodą specjalną w kategorii QUALITY & INNOVATION. Dziękujemy za wyróżnienie!

Premiery targowe – nowości w hurtowni Iglotech

Warsaw HVAC EXPO stały się idealnym miejscem do premierowych pokazów naszych nowości produktowych na sezon 2024! Zwiedzający chętnie weryfikowali możliwości centrali wentylacyjnej Ostberg HERU SELECT do dużych powierzchni komercyjnych czy pomp ciepła Neoheat działających na czynniku R290. Dużym uznaniem cieszyła się również oferta stalowych elementów wentylacyjnych Forvent, których jesteśmy producentem. Nasi eksperci chętnie odpowiadali na wszystkie pytania! Dziękujemy za Waszą obecność, zainteresowanie ofertą Iglotech i zaangażowanie.

Zobacz fotorelację Grupy Iglotech z targów Warsaw HVAC EXPO 2024!

Targi Warsaw HVAC EXPO to dopiero początek aktywności wystawienniczej Grupy Iglotech zaplanowanej na 2024! Kolejne targi – Mosta Convegno Expocomfort – już w przyszłym tygodniu w Mediolanie! Niebawem więcej szczegółów!