Nagrody

Strategia Iglotech opiera się na ciągłym podwyższaniu standardów sprzedaży i dystrybucji, dbaniu o warunki zatrudnienia pracowników i dobre relacje z Partnerami Biznesowymi. Nasze starania znalazły odzwierciedlenie w licznych nagrodach, jakie uzyskaliśmy.

Na przestrzeni lat udało nam się zapracować na takie wyróżnienia jak: Diament Forbes, Lider Instalacji, Orły Hurtownictwa, Gepard Biznesu, Delta, Brylant Polskiej Gospodarki, Gazele Biznesu, Dobra Marka czy Firma Przyjazna Nauce.

DELTA

Iglotech jest kilkukrotnym laureatem prestiżowej nagrody  Stowarzyszenia Polska Wentylacja – Delta. W latach 2018-2020 zostaliśmy wyróżnieni za skuteczność biznesową, wiarygodność finansową i stabilną pozycję na rynku HVAC&R. Nagroda Delta jest synonimem ponadprzeciętnej dynamiki wzrostu i rozwoju przedsiębiorstwa.

DOBRA MARKA

Neoheat – marka własna powietrznych pomp ciepła, których Iglotech jest Generalnym Dystrybutorem, została wyróżniona w ogólnopolskim programie konsumenckim Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. W programie doceniane są marki cieszące się dużym zaufaniem użytkowników i renomą. Wyróżnienie zostało bardzo dobrze odebrane przez rynek – tym bardziej, że Neoheat to wciąż młoda marka, stale rozwijająca się, oferująca bogaty typoszereg pomp ciepła typu split i monoblok.

BRYLANT POLSKIEJ GOSPODARKI

Nagroda Instytutu Europejskiego Biznesu dla Iglotech potwierdziła dobre wyniki finansowe i wiarygodną pozycję  firmy. Wiarygodna analiza wyników pozwoliła na oszacowanie wartości rynkowej i dynamiki wzrostu firmy, dzięki czemu zyskaliśmy tytuł Brylant Polskiej Gospodarki.

ORŁY HURTOWNICTWA

Plebiscyt branżowy, który wyróżnia najlepsze firmy na rynku. Orły przyznawane są liderom, którzy stawiają na rozwój, wyznaczają kierunek i stale podnoszą kwalifikacje. Iglotech za najwyższy poziom obsługi klienta i profesjonalizm kilkukrotnie został wyróżniony statuetką Orłów w dziedzinie Hurtownictwa – ostatnie wyróżnienie otrzymaliśmy za 2022 r.

DIAMENT FORBESA

Wyróżnienie Iglotech w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce sporządzonym przez Bisnode Polska oraz redakcję miesięcznika Forbes to szczególne wyróżnienie. W rankingu znajdują się firmy, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Doskonała kondycja firmy pozwoliła Iglotech dołączyć do prestiżowego grona laureatów Diamentów Forbesa – najbardziej opiniotwórczego magazynu biznesu.