Kariera

Lokalna, rodzinna hurtownia rozpoczęła w 1993 r. działalność od bardzo wąskiego asortymentu chłodniczego, a obecnie jest liderem rynku branży HVAC&R z 14 prężnie funkcjonującymi oddziałami w całej Polsce. Hurtownia, której asortyment jest synonimem najwyższej jakości. Pozycja firmy pokazuje, że dzięki pasji założycieli – Leszka Bystrzyckiego i Rafała Ostrowskiego, ich zaangażowaniu, systematycznej i wytrwałej pracy, mimo różnych przeciwności losu, Iglotech osiągnął tak duży sukces.

30 lat  pasji i tworzenia

Poziom jaki osiągnęliśmy w ciągu minionych 30-lat oraz pozyskane zaufanie rynku pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nie spoczniemy jednak na laurach, nie zatrzymamy się nawet na chwilę. By efektywnie konkurować stale musimy doskonalić nasze produkty i procesy zachodzące w tak dużej strukturze organizacyjnej. Nasze ambicje pozwalają nam przekraczać granice, nie bać się wyzwań i przeciwności losu. Poszukujesz nowych wyzwań w pracy? Dołącz do Grupy Iglotech, w której zatrudniamy już ponad 300 pracowników.

“Aby osiągnąć sukces, nie musisz robić niezwykłych rzeczy. Po prostu rób zwykłe rzeczy niezwykle dobrze.”

Praca w Iglotech

Dbamy o relacje

W ciągu minionych 30 lat systematycznie pracowaliśmy nad budowaniem trwałych relacji z zespołem, skupiając się na obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Dbamy o rozwój pracowników, co przekłada się na zwiększenie ich zaangażowania i satysfakcji z pracy. Dzięki transparentnej komunikacji i otwartości na feedback udało nam się stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i uczciwości, co wpływa pozytywnie na efektywność zespołu. Kontynuujemy starania w tym obszarze, dążąc do jeszcze silniejszych więzi i wspólnego rozwoju.

Nowoczesna przestrzeń do pracy!

Wnętrza naszych oddziałów przeszły ogromną metamorfozę! Postawiliśmy na ustandaryzowanie oddziałów. Duże i zoptymalizowane ekspozycje towarowe, dedykowane wystawy produktowe, czytelne oznakowanie, łatwy dostęp do miejsc sprzedaży, czy narzędzia digital marketingu – to zaledwie kilka z zastosowanych rozwiązań. Wszystko po to, by zmaksymalizować komfort i doświadczenie naszych Klientów. Obecnie wybrane oddziały Iglotech posiadają showroom’y z gotową instalacją pomp ciepła. To właśnie tutaj odbywają się systematyczne warsztaty, podczas których szkolimy Instalatorów.

Sprawdź nasze wszystkie aktualne oferty pracy na PRACUJ.PL