Sponsoring

Iglotech narodził się w Kwidzynie i mimo nieustannego rozwoju firmy oraz powstawania kolejnych oddziałów w całej Polsce staramy się pamiętać o swoich korzeniach. Zależy nam na utrzymaniu bardzo dobrych relacji z lokalną społecznością. W miarę możliwości firma chętnie wspomaga i promuje regionalne inicjatywy sportowe oraz udziela się charytatywnie.

Dotychczas Iglotech wsparł swoimi działaniami m.in. Dziecięcą Szkółkę Piłki Nożnej w Kwidzynie; drużyny piłki ręcznej MMTS Kwidzyn oraz USAR Kwidzyn, czy drużynę piłki nożnej KKS Rodło Kwidzyn.

Sponsorowany przez Iglotech wyścig rowerowy

Mistrzostwa Polski Północnej Amazonek

Iglotech od lat wspiera Mistrzostwa Polski Północnej Amazonek w skokach przez przeszkody. Jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się w lokalne inicjatywy, wspierając  ideę sportowej rywalizacji w szczytnym celu. Widowiskowe show oraz rodzinna atmosfera imprezy, gwarantują niezapomniane wrażenia.

Piłka Nożna

Nasze wsparcie oferujemy nie tylko profesjonalistom. Widzimy ogromny potencjał w młodych ludziach, którzy bezgranicznie oddają się swojej sportowej pasji. Widząc ich potencjał i chcąc wesprzeć ich dalszy rozwój dokładamy swoją przysłowiową cegiełkę m.in. do Dziecięcej Szkółki Piłki Nożnej w Kwidzynie, która z turnieju na turniej odnosi coraz to większe sukcesy.

Filip Ostrowski

Iglotech wspiera również karierę lekkoatletyczną Filipa Ostrowskiego. Zawodnika, który na co dzień związany jest z Rudzkim Klubem Sportowym. Filip startuje w ogólnopolskich zawodach m.in. w Mistrzostwach Polski, Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce i wielu innych. Zawodnik ten może poszczycić się 7 złotymi medalami, 5 srebrnymi oraz 1 brązowym z najbardziej prestiżowych imprez lekkoatletycznych. Filip należy do grona najlepszych lekkoatletów w Polsce – w 2022 r. ustanowił rekord Polski młodzieżowców U23 na 1500 m podczas Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy.

To już kolejny rok aktywnej współpracy Filipa z #iglotechteam!

Wojciech Pokwicki

Wojciech Pokwicki na co dzień pracuje w strukturach Iglotech. Po godzinach pracy to miłośnik kolarstwa. Do  każdego sezonu  przygotowuje się sumiennie, wszystko po to, by na trasie osiągnąć maksimum swoich możliwości. Aktywnie uczestniczy w największych wyścigach w Polsce – Poland Gravel Race, Pomorska 500, czy Brejdak Gravel. Ambitne cele i walka z własnymi ograniczeniami to, to co go napędza. A my za każdym razem trzymamy za niego kciuki!