Serwis

Hurtownia Iglotech to nie tylko sprzedaż, ale również rozbudowany dział techniczny. Dbamy o zadowolenie Klienta od samego początku do końca. Dążymy do tego, aby każdy Instalator decydujący się na współprace z nami, miał pewność, że w przypadku wystąpienia problemów ze sprzętem, zawsze otrzyma fachowe wsparcie techniczne oraz szczegółową poradę.

W niniejszym miejscu można skontaktować się z nami w sprawie serwisowania pomp ciepła. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania instalatorów! Tutaj znajdziecie Państwo również protokół uruchomienia pomp ciepła.

Wsparcie ds. serwisu

Centralny system zarządzania pompami ciepła

Od 1 kwietnia w hurtowni Iglotech wprowadzony zostanie centralny system zarządzania zgłoszeniami serwisowymi oraz pierwszymi uruchomieniami pomp ciepła z naszej oferty. Nowe rozwiązanie zapewni Instalatorom maksymalny komfort i wygodę!

Już teraz napisz maila na adres kontakt@serwis-instalacje.com, a otrzymasz dane do pierwszego logowania na stronie www.serwis-instalacje.com.

Następnie ze sklepu z aplikacjami pobierz dedykowaną aplikację Locatick, która umożliwi skuteczne zarządzanie zamontowanymi pompami ciepła (pierwsze uruchomienie, zgłoszenia gwarancyjne i pogwarancyjne).