Dołącz do Autoryzowanej Sieci Sprzedaży pomp ciepła Neoheat!

Darmowe szkolenie montażowe dla wszystkich!

Grafika produktowa pomp ciepła neoheat

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu montażu powietrznych pomp ciepła? Chcesz wiedzieć więcej o aktualnych przepisach prawnych i być na bieżąco z możliwymi dofinansowaniami na zakup i montaż pomp ciepła? A może dopiero rozpoczynasz działalność w branży HVAC&R i chcesz poznać ofertę rynkową? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu montażowym organizowanym przez Grupę Iglotech.  Na szkoleniu poznasz charakterystykę urządzeń od wiodących producentów pomp ciepła w Polsce – Neoheat oraz Haier. Zdobędziesz wiedzę na temat ich budowy, funkcjonowania i prawidłowego montażu.  Szkolenia odbywają się online, dzięki czemu nie generujesz kosztów uczestnictwa, czy też dojazdu – do webinaru dołączysz zaledwie jednym kliknięciem. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, a po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Sprawdź najbliższy możliwy termin i zapisz się już dziś!

Czego wymagamy od Ciebie:

 • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Zostań Autoryzowanym Punktem Serwisowym – zdobądź certyfikat
i zyskaj maksymalne wsparcie dla Twojego biznesu!

Chcesz zyskać szeroki wachlarz możliwości sprzedażowych, wsparcie serwisowe i dodatkowe formy promocji – a wszystko to na najwyższym poziomie? Zapisz się na szkolenia certyfikujące Autoryzowanego Punktu Serwisowego pomp ciepła Neoheat i podpisz umowę APS*, a otrzymasz dodatkowy pakiet korzyści:

 • Wysoka jakość urządzeń – oferta najczęściej wybieranych pomp ciepła w Polsce**
 • Gwarancja 5 lat – energooszczędna technologia i zaawansowane rozwiązania pozwalają nam udzielić aż 5 lat gwarancji na pompy ciepła Neoheat
 • Autoryzowany Partner – dołącz do grona najlepszych instalatorów pomp ciepła w Polsce. Dzięki cyklicznym szkoleniom i warsztatom zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, jakże niezbędne w branży HVAC&R.
 • Promocja Twojego biznesu w Internecie – sprzedając pompy ciepła Neoheat zyskujesz wsparcie marketingowe producenta. Gwarantujemy różne formy wsparcia – począwszy od oznakowania miejsca sprzedaży, czy auta służbowego, po aktywną promocję Twojego biznesu w sieci, dzięki dedykowanej wizytówce.
 • Program lojalnościowy – kupując pompy ciepła Neoheat jako Autoryzowany Punkt Serwisowy masz szansę przystąpić do programu lojalnościowego Grupy Iglotech, w którym za dokonane zakupy zdobywasz punkty, które wymieniasz na atrakcyjne nagrody.

Szkolenie Autoryzacyjne pomp ciepła Neoheat jest płatne – 250 zł brutto/os. Szkolenia odbywają się w dedykowanych centrach szkoleniowych Iglotech w Kwidzynie oraz w Poznaniu. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mają szansę na żywo zweryfikować poprawność uruchomionej instalacji, sprawdzić swoje umiejętności na wymuszonych kodach błędów, zweryfikować możliwości całego układu. Kilkugodzinne szkolenie nastawione jest przede wszystkim na część praktyczną – tak aby każdy uczestnik szkolenia autoryzacyjnego stał się ekspertem z zakresu prawidłowego montażu i  uruchamiania pomp ciepła. Budujemy siatkę kontaktów akredytacyjnych Najlepszych Fachowców – do której zapraszamy również Ciebie!

Kolaż ujęć ze szkoleń aps

Zakres szkolenia APS:

 • Poprawność montażu pompy ciepła;
 • Automatyka w układach z pompą ciepła
 • Zakres pracy chłodniczej w trakcie pierwszego uruchomienia
 • Nastawy na sterowniku
 • Korzystanie z dedykowanej aplikacji
 • Uzupełnianie protokołu uruchomienia i protokołów serwisowych

Aktualny kalendarz szkoleń

Aktualnie nie ma zaplanowanych szkoleń

Masz pytania, a może oczekujesz więcej?

Jesteś zainteresowany indywidualnym szkoleniem dla swojej firmy? Masz pytania dotyczące współpracy z Iglotech? Napisz do nas – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Link do formularza kontaktowego

*Uczestnictwo w szkoleniu certyfikującym zakończone jest otrzymaniem certyfikatu APS. By zyskać pełne możliwości wsparcia wymagane jest dodatkowo podpisanie umowy APS. By otrzymać umowę skontaktuj się ze swoim Opiekunem Handlowym.

**Pompy ciepła Neoheat otrzymały tytuł Super Produkt 2023, tytuł Super Marka 2020 oraz znalazły się w rankingu najczęściej wybieranych pomp ciepła użytkowników portalu dom.wp.pl w 2023 r.