Szkolenia - systemy klimatyzacji Fuji Electric

Instalatorze – skorzystaj z oferty szkoleniowej systemów klimatyzacji Fuji Electric! Zdobądź certyfikat APS i zostań instalatorem niezawodnych systemów klimatyzacji japońskiego producenta!

Hurtownia Iglotech umożliwia swoim Partnerom podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie uprawnień. Spółka organizuje cykliczne szkolenia z zakresu nowości produktowych, montażu oraz serwisu produkowanych oraz dystrybuowanych rozwiązań.

Certyfikat APS – Zostań akredytowanym partnerem hurtowni Iglotech

Szkolenia z systemów klimatyzacji stają się niezbędnym elementem doskonalenia zawodowego, oferując szeroki zakres korzyści dla Instalatorów, uczestniczących w nich. Dzięki szkoleniom, Instalatorzy mogą zdobyć wiedzę na najwyższym poziomie, poznać najnowsze oferty produktowe, a także skorzystać z dodatkowego wsparcia marketingowego i serwisowego hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech!

Szkolenia Fuji Electric – dla kogo

Adresatami szkoleń APS są instalatorzy, dystrybutorzy i projektanci współpracujący z hurtownią Iglotech. Absolwenci szkoleń zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną umożliwiającą uzyskanie certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności i upoważniające do montażu i przeprowadzania serwisu urządzeń.

Szkolenie stacjonarne – płatność

Szkolenia odbywają się stacjonarnie w wybranych lokalizacjach. Koszt szkolenia wynosi 100 zł/os.

Pakiet korzyści dla Instalatorów Fuji Electric!

Zaawansowana Wiedza Techniczna

Uczestnictwo w szkoleniach z systemów klimatyzacji Fuji Electric umożliwia  dostęp do najnowszej wiedzy technicznej dotyczącej nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych. Poznają oni najnowsze trendy, standardy energooszczędnej i wydajnej pracy systemu klimatyzacji oraz innowacje, co pozwoli im efektywniej planować, instalować i serwisować systemy klimatyzacji do domu i biura.

Znajomość Najnowszej Oferty Fuji Electric

Szkolenia stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami oferowanymi przez Fuji Electric. Instalatorzy, którzy są zaznajomieni z najnowszą ofertą, mogą skuteczniej spełniać oczekiwania swoich klientów, oferując im nowoczesne i efektywne rozwiązania np. spośród klimatyzatorów do ogrzewania.

Wsparcie Marketingowe

Uczestnicy szkoleń z systemów klimatyzacji otrzymują od hurtowni Iglotech dodatkowe wsparcie marketingowe, obejmujące materiały reklamowe, elementy identyfikacji wizualnej marki, a nawet dostęp do programu lojalnościowego, w którym za terminowe płatności zdobywa się punkty, które z kolei wymienia się na atrakcyjne nagrody! Dzięki temu Instalatorzy marki Fuji Electric zyskują dwa razy – otrzymują narzędzia do promocji swoich usług i budowania silnej marki wśród Klientów, a dodatkowo mogą wybierać atrakcyjne nagrody dla siebie.

Wsparcie Serwisowe

Uczestnictwo w szkoleniach Fuji Electric  wiąże się z dostępem do specjalistycznego wsparcia serwisowego Fuji Electric. Instalatorzy, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, mogą liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie w przypadku ewentualnych problemów technicznych. Dedykowane narzędzia i formularze dostępne online pozwalają szybko zgłosić każdy problem. To z kolei przekłada się na szybszy czas reakcji i jeszcze większe zadowolenie Klientów! Pozytywna reputacja Twojej firmy zapewni jeszcze większe grono Klientów!

Instalatorze – szkolenie Fuji Electric to klucz do sukcesu Twojej firmy! Nie zwlekaj – wybierz dogodny termin i zapisz się już dziś!

Aktualny kalendarz szkoleń

Brak aktualnych szkoleń

Wkrótce planujemy nowy cykl szkoleń. Zostaw nam swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, jeśli pojawią się nowe szkolenia.

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden
Aby przejść dalej należy zaakceptować poniższe warunki:**