Szkolenia z systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - ÖSTBERG

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła szwedzkiego producenta Östberg.  Najwyższej jakości centrale wentylacyjne z obrotowym wymiennikiem ciepła renomowanego producenta dają gwarancję sprawnego montażu i bezawaryjnej pracy przez wiele lat! Najwyższa klasa użytych komponentów, zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania to zaledwie kilka z zalet zalety urządzeń marki Östberg dedykowanych do budownictwa mieszkalnego!

Zacznij montować urządzenia marki Östberg – poznaj korzyści ze współpracy

Szkolenia, na które zapraszamy wszystkich instalatorów systemów wentylacyjnych skupiają się na zapoznaniu z ofertą kompletnego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – dostępną w ofercie hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej Iglotech. Dodatkowo są całkowicie bezpłatne – nie tylko zdobędziesz cenne informacje na temat central wentylacyjnych ÖSTBERG, ale także zrobisz to bez konieczności wydawania pieniędzy. To okazja, której nie warto przegapić!

Co zyskujesz po szkoleniu?

  • Oferujemy uczestnikom solidną porcję wiedzy merytorycznej na temat budowy urządzeń, ich dalszego serwisowania oraz pakietu dostępnych akcesoriów, dzięki którym Inwestor otrzyma najbardziej komfortowe smart rozwiązania do swojego domu!
  • Po ukończeniu szkolenia każdy Instalator otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia oraz pakiet materiałów potwierdzających najwyższą jakość urządzeń. To doskonały sposób na potwierdzenie Twoich umiejętności w obszarze montażu wentylacji i zwiększenie szans na rozwój Twojego biznesu!
  • Nawiązując współpracę z hurtownią Iglotech – masz szansę na udział w Klubie Iglotech – programie lojalnościowym, w którym za dokonane zakupy zyskujesz punkty, które wymieniasz na atrakcyjne nagrody!
  • Opieka serwisowa – kupując w hurtowni Iglotech nie musisz martwić się problemami przy dalszym serwisowaniu urządzeń. Produkty marki Östberg posiadają aż 5-lat gwarancji i pełną wsparcie serwisowe!
  • Wsparcie marketingowe – dodatkowo zyskujesz możliwość uzyskania pakietu wsparcia marketingowego. Banner, oklejenie auta, odzież firmowa? Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki współpracując z Iglotech.

W Iglotech wspieramy Twój biznes!

Dlaczego warto do nas dołączyć i montować urządzenia wentylacyjne Östberg?

  • Najnowocześniejsza technologia: nasze szkolenia opierają się na najnowszych osiągnięciach technologicznych w dziedzinie central wentylacyjnych. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań w tej dziedzinie.
  • Jakość urządzeń potwierdzona certyfikatami Eurovent oraz PolREFF. Kupujesz sprawdzony produkt renomowanej firmy!
  • Urządzenia Östberg dostępne na Liście ZUM największego programu dofinansowań w Polsce – Czyste Powietrze!
  • Dobre opinie i zadowoleni uczestnicy: Nasze szkolenia cieszą się pozytywnymi opiniami uczestników. Dołączając do naszych szkoleń, możesz dołączyć do grona zadowolonych i wykwalifikowanych specjalistów w branży wentylacyjnej.

Szkolenia odbywają się w godzinach 9:00-15:00

Zapisz się na szkolenie, zdobądź certyfikat i poszerz swoją wiedzę na temat central wentylacyjnych Östberg. Zyskaj dostęp do profesjonalnej wiedzy na temat wentylacji. Nie przegap okazji i zapisz się już dziś!

Aktualny kalendarz szkoleń

Brak aktualnych szkoleń

Wkrótce planujemy nowy cykl szkoleń. Zostaw nam swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, jeśli pojawią się nowe szkolenia.

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden
Aby przejść dalej należy zaakceptować poniższe warunki:**

Masz pytania, a może oczekujesz więcej?

Jesteś zainteresowany indywidualnym szkoleniem dla swojej firmy? Masz pytania dotyczące współpracy z Iglotech? Napisz do nas – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Link do formularza kontaktowego