Producent elementów wentylacyjnych FORVENT

Bogata oferta elementów wentylacyjnych wytwarzanych na linii produkcyjnej Forvent zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie produkcji stalowych elementów wentylacyjnych. Rozbudowana hala i nowoczesny park maszynowy umożliwiają produkcję całego asortymentu niezbędnego do montażu kompletnego systemu wentylacyjnego – od domów jednorodzinnych, przez duże inwestycje komercyjne, po hale przemysłowe. Sprzyja to szybkiej realizacji zamówień i pełnej kontroli nad jakością wytwarzanych produktów.

forvent produkcja elementów wentylacyjnych

 • 12 mln
  Kształtek produkowanych rocznie
 • 80%
  Wzrost możliwości produkcyjnych
 • 1,5 mln
  Metrów rur spiro produkowanych rocznie
 • 100.000 m
  Powierzchnia produkcyjna i magazynowa

Szeroki zakres produkowanych komponentów wentylacyjnych

Oferujemy produkty dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Od rozwiązań standardowych, poprzez indywidualnie zamawiane elementy specjalne, aż po kompletne systemy, precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. Sprostamy każdej inwestycji – dostarczymy niestandardowe rozwiązania dostosowane do wymagań każdego budynku. Elementy systemów wentylacyjnych Forvent gwarantują najwyższą szczelność i jakość dostępną na rynku.

rury spiralne forvent

Rury Spiralne

Kanały wentylacyjne okrągłe – Rury Spiro RS, dostępne są w zakresie średnic od D-80 do D-1250.  Standardowa długość przewodu to 3mb. Wykonane z blachy stalowej ocynkowanej gatunku DX51D+Z275 zgodnie z normą PN-EN 1506, PN-EN 12237. Od średnicy 315 mm wzmocnione przetłoczeniem podwyższającym odporność na zgniatanie i podciśnienie.

Kształtki kołowe

Kształtki kołowe produkowane są z blachy ocynkowanej DX51. Gwarancją jest zastosowanie blachy I gatunku w klasie ocynku Z275. Produkowane w zakresie średnic 80 mm do 1250 mm – można je wykonać z materiału kwasoodpornego bądź z aluminium.

forvent ksztaltki kolowe

Stalowe komponenty wentylacyjne Forvent – Twój właściwy wybór!

Produkcja elementów wentylacyjnych Forvent od początku zakładała najwyższą jakość zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku. To doskonałe rozwiązanie dla każdej inwestycji. Elementy wentylacyjne Forvent mogą być stosowane zarówno w budynkach komercyjnych, biurowych, jak i przemysłowych. Nasze produkty montowane są w centrach handlowych, budynkach mieszkalnych, szpitalach, hotelach, basenach i innych obiektach sportowych. Wszystko dostępne w jednym miejscu! Zapewniamy również fachowe doradztwo, szybki czas realizacji i pełne wsparcie. Poznaj nasze zalety!

Najwyższa klasa szczelności

Złączki i kanały mają klasę szczelności D dla produktów z uszczelką i B dla artykułów bez uszczelki.

Ogromne możliwości projektowania

Wszystkie produkty w ofercie są produkowane w zakresie od 80 mm do 1250 mm, co zapewnia duże możliwości projektowe

Najwyższej jakości stal galwanizowana

Produkty wykonane są z ocynkowanej taśmy stalowej DX51-Z275 klasy I. Minimalna waga powłoki cynkowej wynosi 275 g/m².

Certyfikat jakości

Produkowane elementy systemu wentylacji FORVENT spełniają wymagania Polskich Norm i posiadają Atest Higieniczny PZH oraz Krajową Ocenę Techniczną (KOT) ITB-KOT-2019/1194 wydanie 2, nadaną przez Instytut Badań Technicznych.

Forvent – Koncentracja na jakości

Wszystkie procesy są nadzorowane przez kontrolę jakości i wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną z wieloletnim doświadczeniem oraz niezawodną załogę produkcyjną. Nasze produkty są zgodne z normami PN-B-03434:1999, PN-EN 1506:2007, PN-EN12237:2005. Park maszynowy Forvent dysponuje niezwykle precyzyjnymi maszynami najwyższej klasy. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji sprostamy wymaganiom każdego projektu i dostarczymy niestandardowe rozwiązania dostosowane do wymagań każdego obiektu. System wentylacji Forvent gwarantuje najwyższą szczelność i jakość dostępną na rynku.

Sprawdź urządzenia, które gwarantują najwyższą jakość komponentów wentylacyjnych Forvent:

 • Tubeformer 1602/3600 - wersja modułowa
  Ta maszyna do rur spiralnych ma na celu konfiguracje dostosowane do indywidualnych wymagań produkcyjnych i większą elastyczność funkcjonalności dla przyszłych rozszerzeń.
 • Zgrzewarka prosta - ANDRITZ VSTW 1000
  Gwarantuje wzrost wydajności produkcyjnej – służy do produkcji trójników, łączników i amortyzatorów.
 • Obrotówka krawędziowa - SPIRAL GASKET SP3
  Maszyna do wyoblania prasowanych łuków z jednoczesnym nakładaniem uszczelki.
 • Delta 2
  Segmentowa maszyna do cięcia kolan zwiększająca produktywność o 100%
 • Zgrzewarka krawędziowa ANDRITZ RBi/RBa
  Zaprojektowany do liniowego łączenia zaprasowanych łuków.
 • Hydrauliczne nożyce gilotynowe - DENER typ BS model 3006
  Zaprojektowana do cięcia blachy. Wysoka jakość cięcia i prosta obsługa przekładają się na wydajną i bezpieczną pracę.
 • Wycinarka laserowa - Laser światłowodowy FLV-3015-OE
  Maszyna zaprojektowana do obróbki metalu, która gwarantuje wysoką jakość cięcia, co przekłada się na wysoką jakość obrabianych przedmiotów.

Forvent – Inwestowanie w rozwój

W dzisiejszym dynamicznym świecie technologii innowacje stają się kluczowym czynnikiem sukcesu w branży. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wydajne rozwiązania wentylacyjne, Iglotech stale inwestuje w park maszynowy Forvent. Park maszynowy w Grudziądzu reprezentuje najnowsze osiągnięcia w technologii przemysłowej. Zaprojektowany w celu optymalizacji procesów produkcyjnych, park składa się z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, wyposażonych w najnowsze rozwiązania cyfrowe.

30 lat doświadczenia

Iglotech to hurtownia wentylacyjna z doświadczeniem zdobywanym od 1993 roku. Na konkurencyjność firmy wpływa nie tylko szeroka oferta i posiadanie własnych magazynów, ale także rozwinięta sieć dystrybucji, która pozwala na szybką i sprawną dostawę zamówionych produktów.

Kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji

Staramy się zapewnić naszym Partnerom Biznesowym dostęp do produktów najwyższej jakości. Oferujemy najkrótsze możliwe terminy realizacji zamówień w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zarówno dla dużych inwestycji komercyjnych, jak i klientów indywidualnych.

Forvent – godna zaufania polska produkcja!