Grupa Iglotech ponownie na MCE w Mediolanie!

Grupa Igloteh na targach

Grupa Iglotech zaprasza wszystkich zainteresowanych Instalatorów na swoje stoisko podczas największych targów branży HVAC&R w Europie. Już 12 marca czekamy na Państwa w Fiera Milano, hala 7, stoisko nr Z.40.

Targi Mostra Convegno Expocomfort (MCE) odbywające się w Mediolanie to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w branży HVAC&R w Europie. To globalna platforma biznesowa dla wiodących firm działających w sektorze instalacji wodnych, grzewczych, systemów wentylacji, klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Jej celem jest budowanie trwałych relacji biznesowych i sojuszy strategicznych z kluczowymi dostawcami branży HVAC&R na rynkach europejskich i światowych.

Targi MCE 2024

Tegoroczna edycja targów w Mediolanie to ponad 1 300 zarejestrowanych wystawców z całego świata, a wśród nich Grupa Iglotech z takimi markami jak Forvent z zakresu wentylacji oraz  HEIKO z systemów klimatyzacji i pomp ciepła. To doskonała okazja do zaprezentowania marek własnych z szeroką ofertą urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych, wykorzystujących energię odnawialną. To także okazja do przedstawienia nowości produktowych i zaawansowanych technologii, pozwalających na energooszczędną pracę całego systemu.

Produkcja elementów wentylacyjnych Forvent oraz systemy klimatyzacji i pompy ciepła HEIKO

Ekspozycja targowa Iglotech Group opierać się będzie na prezentacji stalowych elementów wentylacyjnych Forvent. Zaprezentujemy kompletną ofertę wentylacyjną – począwszy od kształtek i kanałów wentylacyjnych, przewodów, przepustnic, tłumików akustycznych aż do nawiewników czy anemostatów. Dodatkowo podczas wystawy zaprezentowane zostaną systemy klimatyzacyjne HEIKO, zarówno w konfiguracji split, jak i urządzenia kasetonowe. Wśród zaprezentowanych na stoisku nowości znajdą się także pompy ciepła  HEIKO THERMAL, Thermal Plus oraz POOL – czyli energooszczędne powietrzne pompy ciepła typu monoblok o klasie energooszczędności A+++, działające na ekologicznym czynniku R32.

Forvent i Heiko na targach MCE

Grupa Iglotech – Twój zaufany partner w biznesie

Po bardzo udanym i dobrze przyjętym przez branżę debiucie Grupy Iglotech w Mediolanie nie mogliśmy postąpić inaczej. Nasza obecność na tegorocznych targach MCE w roku, w którym to Polska stała się partnerem wystawy targowej, jest nie do przecenienia. Jak zwykle z tym prestiżowym wydarzeniem wiążemy duże oczekiwania względem rozwoju marek własnych takich jak Heiko oraz własnej produkcji elementów wentylacyjnych Forvent. Stale poszerzamy również sieć dystrybucji dla obu tych marek.

Mamy nadzieję, że udział w jednej z najważniejszych wystaw targowych w Europie pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć możliwości eksportowe dla wybranych produktów oraz wzmocnić pozycję Grupy Iglotech jako wiodącego dostawcy kompleksowego zaopatrzenia do każdej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do Mediolanu na najważniejsze wydarzenie branżowe tego roku!

Grupa Iglotech będzie dostępna przez wszystkie dni targowe w hali 7, stoisko nr Z.40.