Zapraszamy na targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja

Grupa Iglotech po raz 15 wystąpi na Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja. Na blisko 60 m2 znajdą się oferowane przez IglotechRefsystem i Neovent urządzenia z zakresu wentylacji, klimatyzacji i pomp ciepła.

W czasie dwóch dni trwania targów będzie można zapoznać się z nowościami produktowymi, m.in. klimatyzatory ścienne Fuji Electric na czynnik R32, energooszczędna Pompa Ciepła Neoheat Eko i Standard Plus, nowości w systemach klimatyzacji Haier, klimatyzatory Heiko, a także centrale wentylacyjne Neovent, które spełniają wszystkie warunki programu Czyste Powietrze oraz o nową generację central Ostberg HERU S i HERU T z nowoczesnym sterownikiem IQ CONTROL. Zobaczyć będzie można również Nowy System dystrubucji powietrza Forvent Reku Pro, a także elementy wentylacyjne produkcji Forvent.

Organizatorem Międzynarodowych Targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Jest to wydarzenie branżowe, które odbędzie się – w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D. 

Do zobaczenia na stoisku nr 80!