Wyjazd integracyjny Iglotech 2021 – relacja

Wyjazd integracyjny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w wielu firmach. Z powodu pandemii zmuszeni byliśmy na niemal dwa lata zrezygnować z tego rodzaju aktywności. Jednak kiedy tylko sytuacja epidemiologiczna pozwoliła na zorganizowanie bezpiecznej wycieczki — udaliśmy się do Wdzydz Kiszewskich.

Zabawa integracyjna Iglotech

Spływ kajakowy i zabawa w stylu PRL

Wyjazd rozpoczęliśmy spływem kajakowym, który wprowadził nas w pozytywny nastrój na resztę dnia. Wieczorem czekała nas jeszcze impreza w stylu PRL. Integracja trwała dwa dni i przyniosła dużo pozytywnych emocji.

Spływ kajakowy firmy Iglotech

Wspólna wycieczka pozwoliła również lepiej poznać nowych pracowników, którzy dołączyli do firmy. Dla wszystkich było to wyczekiwane wydarzenie, które pozostawiło wiele miłych wspomnień.

Wyjazd integracyjny hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej Iglotech

Firma Iglotech jest jedną z największych sieci hurtowni HVAC&R w Polsce. W jej skład wchodzą oddziały zlokalizowane w 13 miejscowościach. W naszej firmie pracuje wielu doświadczonych specjalistów, inżynierów i handlowców. Ich codzienne, pełne zaangażowania działania mają wpływ na efektywność każdej sekcji, procesu w firmie oraz każdego pracownika z osobna – zaczynając od sprzedaży, a kończąc na logistyce. Na co dzień pracujemy w oddziałach rozsianych po całej Polsce, dlatego tak ważne jest, by chociaż na chwilę oderwać się od wykonywania swoich obowiązków i wspólnie zrelaksować. Dzięki tego typu wyjazdom budujemy trwałe i zdrowe relacje zawodowe.

Kultura pracy Iglotech od zawsze opiera się na ścisłej współpracy między członkami poszczególnych działów w firmie, wzajemnym szacunku i zaufaniu. To kluczowe elementy budowania zespołu. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najlepsze warunki pracy i przyjazną atmosferę – podkreśla prezes Grupy Iglotech, Rafał Ostrowski.