Poznaj nowości produktowe Aspen

Aspen mini white silent w iglotech

Skropliny mogą stanowić poważny problem dla instalatorów systemów klimatyzacji. Skropliny, czyli kondensat, to wynik kondensacji pary wodnej w rurach i urządzeniach, co może prowadzić do korozji, uszkodzeń mechanicznych i spadku wydajności całego systemu. Aby zapobiec tym negatywnym skutkom, niezbędne jest skuteczne odprowadzanie skroplin. Poznajcie nowości produktowe Aspen, które zapewnią optymalną ochronę dla systemu klimatyzacji.

Czym są pompy skroplin?

Pompy skroplin to urządzenia służące do usuwania skroplin z systemów parowych. Ich główną funkcją jest skuteczne odprowadzanie kondensatu z rur, zbiorników i innych urządzeń. Dzięki nim można zapobiec gromadzeniu się wody, co może prowadzić do wielu problemów, w tym korozji, zanieczyszczenia medium roboczego oraz utraty efektywności systemu.

Nowość w ofercie hurtowni – Silent +Mini White

Cicha, niezwykle łatwa w instalacji i konserwacji pompka do usuwania kondensatu Silent+ Mini White umożliwia montaż z obu stron parownika. Podwójnie izolowany zbiornik eliminuje możliwość powstawania kondensacji, a na dodatek jest łatwy do odłączania w celu oczyszczania i konserwacji.

POMPY PERYSTALTYCZNE ASPEN PERI PRO +

Pompa Peri Pro + to perystaltyczna pompa pływakowa do usuwania kondensatu. Urządzenie wyposażono w silnik krokowy i innowacyjne oprogramowanie sterujące, które umożliwia kontrolę prędkości. Dzięki temu zminimalizowano słyszalny przez Użytkowników hałas oraz zużycie elementów urządzenia. Pompa Peri Pro + wyróżnia się również niezawodnością potwierdzoną 5- letnią gwarancją.

POMPY PERYSTALTYCZNE ASPEN PERI PRO AIR

Pompa Peri Pro Air to pompa do usuwania kondensatu z czujnikiem temperatury. Urządzenie wyposażono w silnik krokowy i innowacyjne oprogramowanie sterujące, które umożliwia kontrolę prędkości. Dzięki temu zminimalizowano słyszalny przez Użytkowników hałas oraz zużycie elementów urządzenia. Pompa Peri Pro + wyróżnia się również niezawodnością – ponownie potwierdzoną 5- letnią gwarancją.

Poznaj produkty Aspen dostępne w hurtowni Iglotech:

W naszej hurtowni oferujemy pełną gamę sprzętu do usuwania kondensatu z urządzeń HVAC&R.