Poznaj HERU Select – centralę wentylacyjną do użytku komercyjnego

Świadomość znaczenia odpowiedniej wentylacji w przestrzeniach komercyjnych stale rośnie. Wysokiej jakości systemy wentylacyjne są kluczowe dla zapewnienia zdrowego środowiska pracy oraz komfortu – zarówno dla pracowników, jak i klientów. W odpowiedzi na potrzeby wydajnej i energooszczędnej wentylacji Östberg  prezentuje w 2024 r. nowość – modułową centralę wentylacyjną HERU Select zaprojektowaną specjalnie dla biznesu i przestrzeni komercyjnych.

Szwedzka jakość wentylacji

Urządzenia Östberg słyną z najwyższej jakości użytych komponentów, swojej niezawodności i wydajnej pracy. Obrotowy wymiennik ciepła, w który zostały wyposażony gwarantuje bardzo wysoki odzysk ciepła – nawet na poziomie 86%. Centrale wentylacyjne HERU Select cechuje również niezwykle cicha praca urządzenia – na poziomie nawet 48 dB(A). Dodatkowo urządzeni zostały przystosowane do współpracy z czujnikami m.in. CO2.

Wentylacja budynków komercyjnych – modułowe rozwiązanie

Główną zaletą nowej centrali HERU Select jest jej modułowość, która umożliwia dostosowanie urządzenia do każdej dostępnej przestrzeni. Każdy model składa się z 3 dedykowanych części i praktycznego stojaka. Dzięki dostępnym modułom wyróżnia się aż 16 różnych konfiguracji. Östberg zagwarantował instalatorom i projektantom instalacji pełną personalizację systemu wentylacyjnego zgodnie z potrzebami i wymaganiami danej inwestycji.

Łatwy transport i szybki montaż

Dzięki modułowemu charakterowi nowej centrali wentylacyjnej instalator zyskuje urządzenie niezwykle łatwe w transporcie. Każda z części urządzenia ma kompaktowe wymiary dzięki czemu z łatwością przejdzie przez standardowe drzwi. Montaż polega na połączeniu 3 wybranych opcji centrali i zamontowaniu ich na dedykowanym stojaku, który można montować na dwóch różnych wysokościach 138 mm bądź 313 mm.  Bez względu na rozmiar czy układ przestrzeni, centrala wentylacyjna HERU Select może być dostosowana w taki sposób, aby maksymalnie efektywnie spełniała swoje zadanie. Niezależnie czy to w biurze, restauracji, sklepie czy na magazynie – nowe rozwiązanie od szwedzkiego producenta pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Intuicyjne sterowanie systemem wentylacji

Sterowanie pracą urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne – można to robić z poziomu dedykowanej aplikacji HERU IQ bądź za pomocą 4,3 calowego sterownika z dotykowym ekranem. Obsługa urządzenia dostępna jest z polskim menu, dzięki czemu łatwo i wygodnie można ustawić wymagane parametry pracy, ustawić praktyczne harmonogramy czy zweryfikować potrzebę wymiany filtrów. Intuicyjny interfejs użytkownika oraz możliwość zdalnego sterowania sprawiają, że zarządzanie systemem wentylacyjnym staje się wyjątkowo łatwe i wygodne.

 • Dostępna w 3 modelach
  500/ 1000/ 1500
 • Wysoki odzysk ciepła
  Nawet do 86%
 • Cicha praca urządzenia
  Nawet 48 dB(A)
 • 3 lata gwarancji
  Gwarancja jakości!
 • Wysokiej klasy filtry F7
  Polecane alergikom

Nowa centrala wentylacyjna z obrotowym wymiennikiem ciepła HERU Select stanowi rewolucyjne rozwiązanie dla przestrzeni komercyjnych. Jej modułowość, elastyczność, energooszczędność oraz łatwość obsługi sprawiają, że jest idealnym wyborem dla każdego, kto poszukuje efektywnego i dostosowanego do swoich potrzeb systemu wentylacji. Dzięki innowacyjnej koncepcji Ostberg kontynuuje swoją misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, które poprawiają jakość życia i pracy użytkowników na całym świecie.

Poznaj ofertę urządzeń wentylacyjnych Östberg dostępną w sieci hurtowni Iglotech

Östberg

Lider energooszczędnej wentylacji