Pompy ciepła Neoheat z tytułem Super Produkt 2023 i Super Marka 2023!

Pompy ciepła Neoheat otrzymały kolejne wyróżnienie!

Marka Neoheat zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Plebiscycie programu “Nagroda Konsumenta” w kategorii Pompy ciepła, zostały  nagrodzone tytułami Super Produkt 2023 i Super Marka 2023.

Godło “Super Marka” dla powietrznych pomp ciepła Neoheat jest najwyższą nagrodą w konkursie przyznawaną przez Konsumentów. Oznacza to, że marka Neoheat jest liderem w swojej branży i cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów.

O plebiscycie Nagroda Konsumenta

Organizatorem Ogólnopolskiego Plebiscytu  „Nagroda Konsumenta” jest firma Centrum Certyfikacji Produktów i Usług. Program  „Nagroda Konsumenta” jest Ogólnopolskim Plebiscytem, który wyróżnia najlepsze produkty, usługi, marki oraz firmy w opinii konsumentów. Siłą plebiscytu są sami konsumenci, którzy w życiu codziennym testują podlegające ocenie produkty. Zebrane przez nich doświadczenie pozwala  być im ekspertami w wyrażaniu  opinii na temat ich jakości i funkcjonalności.  Konsumenci mają za zadanie wskazać marki najlepsze w ich opinii oraz cieszące się największym zaufaniem.

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat, które zostały docenione w 2023 r., są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania zarówno domów, jak i większych powierzchni komercyjnych. W ofercie znajdują się również basenowe pompy ciepła które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Popularność wśród instalatorów, Pompy ciepła Neoheat zawdzięczają łatwemu, szybkiemu, bezproblemowemu montażowi oraz bezawaryjności. Potwierdzone wyróżnieniem zadowolenie Użytkowników z produktów Neoheat wynika z ich funkcjonalności, energooszczędności, wydajnej  pracy nawet w ujemnych temperaturach a przy tym konkurencyjnej ceny. Marka ma do zaoferowania najnowocześniejsze rozwiązania,  jednocześnie zapewniając najwyższy poziom obsługi klienta.

Wybierz sprawdzoną pompę ciepła – zaufaj Super Marce 2023!