Niebieski Bieg – razem pobiegniemy budując świadomość autyzmu!

Kwiecień to miesiąc, który otwiera nas na tematykę autyzmu. To czas, kiedy nasza lokalna społeczność łączy siły, by zwiększyć świadomość i zrozumienie jego spektrum. Już 14 kwietnia w Kwidzynie dołącz do nas – weź udział w Niebieskim Biegu Świadomości Autyzmu, a następnie zrelaksuj się  na pikniku pełnym atrakcji!

5 km czy 800 m – wybierz swój dystans

Uwielbiasz biegać, regularnie pokonujesz dziesiątki kilometrów, by po prostu dobrze się czuć? Znakomicie! Zapraszamy Cię do udziału w Niebieskiej Piątce – biegu na 5 km po leśnych zakątkach Ogrodu dendrologicznego na osiedlu Miłosna w Kwidzynie.

Niebieska Piątka w Kwidzynie

A jeżeli już sama myśl o takim dystansie Cię przeraża to zapraszamy do udziału w rodzinnym biegu, którego długość wynosi ok. 1 km. Trasa równie malownicza więc śmiało w biegu można wystartować całą rodziną. Wolisz Nordic Walking zamiast biegu? Śmiało – dołącz do największej lokalnej inicjatywy zwiększającej Świadomość Autyzmu!  

Bieg rodzinny w Kwidzynie

Szczytny cel – wspieramy Stowarzyszenie SNOA

Hurtownia Iglotech od kilku już lat aktywnie wspiera Stowarzyszenie SNOA w lokalnych działaniach edukacyjno-rozrywkowych. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i wspólnymi siłami dokonać rzeczy niewiarygodnych. Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu to wydarzenie, które nie tylko promuje aktywność fizyczną, edukuje o spektrum autyzmu, lecz przede wszystkim buduje mosty empatii i zrozumienia dla osób dotkniętych tym spektrum. Do wspólnej organizacji zaprosiliśmy Kwidzyn Biega. Partnerami akcji społecznej zostało wiele znanych firm działających nie tylko lokalnie, lecz w całym kraju!  Dzięki zaangażowaniu społecznemu tak wielu podmiotów 14 kwietnia uda nam się zaoferować wszystkim niezapomniane chwile zabawy dla całych rodzin!

Partnerzy wydarzenia:

Niebieski bieg świadomości autyzmu - sponsorzy wydarzenia

Niebieska Piątka – Opłata startowa i zapisy na bieg

Kwiecień to miesiąc w którym cały świat skupia uwagę na potrzebach osób z autyzmem oraz ich rodzin. Niebieska Piątka, która odbędzie się już 14 kwietnia – start od godziny 12:00, jest jednym z wielu sposobów, aby wesprzeć tę kwestię w praktyczny sposób. Opłata startowa wynosi:

  • 10 zl
    BIEG RODZINNY
  • 20 zł
    NIEBIESKA PIĄTKA

Uzbierana kwota z opłat startowych zostanie w całości przekazana na działania statutowe Stowarzyszenia SNOA. Dzięki waszemu zaangażowaniu możemy rzeczywiście zmieniać życia i budować lepsze jutro dla tych, którzy tego potrzebują. Zatem niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem na zawodowym poziomie, czy też preferujesz spacerujący krok, serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu!

Trasa Niebieskiej Piątki, malowniczo położona wśród lasów, oferuje zarówno wyzwanie dla aktywnych, jak i możliwość relaksu wśród natury dla wszystkich.

Zapisy na bieg odbywają się na portalu www.e-gepard.eu. Będzie możliwość opłacenia biegu również na miejscu wydarzenia. Na biegu obowiązują limity uczestników. Dzieci biorą udział w pikniku wyłącznie pod opieką dorosłych osób.

Medale dla wszystkich!

Każdy uczestnik Niebieskiego Biegu Świadomości Autyzmu otrzyma pamiątkowy medal oraz pakiet startowy z koszulką biegową. Zapiszcie się już dziś na www.e-gepard.eu a w dniu imprezy zadbajcie wyłącznie o dobre humory!

Piknik Rodzinny – dołącz do wspólnej zabawy

Piknik rodzinny, który towarzyszyć będzie biegowi, to niezapomniana okazja dla dzieci i dorosłych do spędzenia czasu razem na łonie natury. Będzie mnóstwo atrakcji, które zapewnią uśmiech na twarzach najmłodszych, a także dla tych nieco starszych. Od plecenia warkoczyków, po wspólne biesiadowanie przy ognisku – każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale to nie wszystko! Podczas pikniku będzie też możliwość spotkania się z terapeutami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące autyzmu i udzielą wsparcia tym, którzy go potrzebują. Edukacja i otwarta rozmowa są kluczowe dla zwiększenia zrozumienia i akceptacji.

Dołącz do wyjątkowego wydarzenia w Kwidzynie. Już 14 kwietnia, godzina 12:00. Połączmy szczytny cel ze świetną zabawą i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia. Zapraszamy wszystkich do udziału w biegu charytatywnym dla osób ze spektrum autyzmu – niech kwiecień stanie się miesiącem, w którym razem wspólnie w Kwidzynie dokonujemy pozytywnych zmian!