Klub Iglotech – program lojalnościowy Grupy Iglotech

Iglotech zaprasza do  programu lojalnościowego Klub Iglotech, dedykowanego Instalatorom z branży HVAC&R. Program umożliwia premiowanie Instalatorów za systematyczne zakupy produktów z naszej oferty. Robiąc zakupy i terminowo opłacając należności zdobywa się punkty, które  następnie wymienianie są na atrakcyjne nagrody.

klub iglotech

Klub Iglotech nieprzerwanie od 2017 r. skupia Instalatorów branży HVAC&R nagradzając za ich zakupy. Przełom 2023/2024 to już VI odsłona popularnego programu. Pragniemy, by każda kolejna edycja pozytywnie zaskakiwała naszych Partnerów biznesowych. Bogaty katalog nagród  z dedykowanymi strefami umożliwia wybór najatrakcyjniejszej nagrody. Instalator wybiera spośród sprzętu AGD, RTV, urządzeń ogrodowych, biżuterii, bonów zakupowych i wielu innych.

Jedyny taki program z wsparciem Twojego biznesu

Uczestnicy Klubu Iglotech mają możliwość  korzystania ze wsparcia marketingowego dla swojego biznesu! Dedykowana odzież montażowa, ekspozytory – czyli wszystko to co pozwoli promować własny biznes!

Klub Iglotech – szczegóły programu dla Instalatorów

Jak działa Klub Iglotech?

Zasady są jasne i czytelne! Wystarczy zgłosić się do swojego opiekuna handlowego z Grupy Iglotech i powiedzieć mu, że chce się zostać uczestnikiem Klubu Iglotech. Po zgłoszeniu zalogować się na swoje konto w programie i wypełnić krótki formularz. Gotowe!  Od teraz za terminowo opłacone zakupy w hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech, Klient zbiera punkty. Im większe zakupy, tym więcej punktów na koncie. Kiedy Instalator zechce wymienić je na nagrody – wystarczy kilka kliknięć, a nagroda czym prędzej zostanie wysłana pod wskazany adres – prosto i wygodnie!

Jak zapisać się do Klubu Iglotech?

Wszyscy zainteresowani Instalatorzy chcący dołączyć do programu lojalnościowego powinni zgłosić się do swojego opiekuna handlowego z Grupy Iglotech. Po zgłoszeniu instalator przejdzie przez krótki proces zgłoszeniowy. Ostatnim krokiem jest aktywacja osobistego konta Uczestnika na www.klubiglotech.pl – gotowe! To wszystko! Pozostaje już tylko zbierać punkty, by następnie wymienić je na wybrane nagrody!

nagrody w Klubie Iglotech

Klub Iglotech – skorzystaj z akcji specjalnych!

Klub Iglotech to wyjątkowy program lojalnościowy! Nie opiera się wyłącznie na wymianie zakupów na punkty. Każda edycja programu lojalnościowego Grupy Iglotech to masa atrakcji, rywalizacji i dużo wspólnej zabawy! W VI edycji naszego programu zapraszamy uczestników do akcji specjalnej ChinaTour, w której zwycięzców zabierzemy w daleką podróż. Co trzeba zrobić by wziąć udział w ChinaTour? Już dziś zapytaj opiekuna handlowego Grupy Iglotech i nie zwlekaj – wygrana jest na wyciągnięcie ręki!

Dołącz do Klubu Iglotech – rób zakupy, opłacaj należności i wybieraj nagrody!