Już jest! Nowy katalog pomp ciepła Neoheat

katalog pomp ciepla Neoheat

Szukasz sprawdzonych pomp ciepła o potwierdzonych parametrach technicznych, wysokiej jakości wykonania i klasie energetycznej? Sprawdź nowy katalog pomp ciepła Neoheat dostępnych w hurtowni Iglotech.

Technologia Inwerterowa w pompach ciepła – Precyzyjne Dopasowanie do Potrzeb

Jednym z najważniejszych trendów w nowych modelach pomp ciepła jest technologia inwerterowa. To zaawansowane rozwiązanie pozwala na precyzyjne dostosowanie mocy pracy urządzenia
do aktualnych warunków, co przekłada się na znaczne oszczędności energii. Pompy ciepła Neoheat efektywnie dostosowują swoją wydajność w zależności od zapotrzebowania na ciepło czy chłód,
co sprawia, że są bardziej ekonomiczne, a jednocześnie jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska.

Inteligentne Sterowanie i Systemy Monitoringu

Nowoczesne pompy ciepła są wyposażone w zaawansowane systemy sterowania i monitoringu pracy urządzenia. Dzięki inteligentnym algorytmom, urządzenia te potrafią zoptymalizować swoje działanie, uwzględniając bieżące warunki atmosferyczne czy zapotrzebowanie na energię w budynku. Dodatkowo, możliwość zdalnego monitorowania poprzez aplikacje mobilne umożliwia użytkownikom  i serwisantom skuteczne zdalne zarządzanie systemem grzewczym.

Urządzenia pracujące na ekologicznych czynnikach R290 i R32

W ofercie pomp ciepła Neoheat znajdują się urządzenia pracujące zarówno na czynnikach R32 jak i R290, czyli na najbardziej  ekologicznym czynniku chłodniczym dostępnym obecnie na rynku. R290 cechuje się niezwykle niskim wskaźnikiem GWP (GWP=3), co sprawia, że w przypadku wycieku ma niemal zerowy wpływ na środowisko naturalne. Co doceniają Instalatorzy przy urządzeniach pracujących na R290 nie ma obowiązku wykonywania okresowych prób szczelności. Gwarantuje to tańszą eksploatację. Czynnik chłodniczy R290 często wskazywany jest jako rozwiązanie związane z wprowadzeniem obostrzeń w zakresie ustawy F-gazowej. Połączenie czynnika R290 wraz z technologią DC inverter, pozwala pompie ciepła uzyskać bardzo wysoką temperaturę wody na wylocie

Programy Dotacyjne – możliwość dofinansowania zakupu pomp ciepła

Wraz z rosnącym zainteresowaniem pompami ciepła wprowadzane są programy dotacyjne oraz inne formy finansowe dla Inwestorów instalujących nowoczesne systemy grzewcze oparte na technologii wykorzystującej OZE. To dodatkowy bodziec, który sprzyja rozwojowi rynku pomp ciepła  w Polsce oraz wpisuje się w politykę dekarbonizacji Unii Europejskiej.

logo programu fofinansowan do pomp ciepła czyste powietrze

Czyste Powietrze

Trzy poziomy dofinansowania zależne od poziomu dochodów. W najwyższym kwota dofinansowania zakupu pompy ciepła typu powietrze-woda wynosić może nawet 31 500 zł! Program skierowany jest do właścicieli budynków termomodernizowanych. Pompy ciepła Neoheat znajdują się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – co oznacza, że zostały zweryfikowane pod kątem spełniania warunków technicznych programu dofinansowań. Dzięki czemu Inwestor szybko i sprawnie rozliczy dofinansowanie.

logotyp programu dofinansowań do zakupu pomp ciepła moje ciepło

Moje Ciepło

Program dofinansowań dla właścicieli budynków. Dotacja na zakup pomp ciepła wraz z osprzętem do nowych budynków. Kwota dotacji wynosi 30% kosztów kwalifikowanych czyli do 7 000 zł w przypadku pomp ciepła typu powietrze-powietrze i powietrze-woda. Wymogiem technicznym w programie jest wysoka klasa energetyczna urządzenia A+.

Ulga Termomodernizacyjna

Ulga polega na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku
wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w jednorodzinnym budynku mieszkalnym. Przysługuje każdemu z właścicieli i wynosić może do 53 000 zł. Podatnik, powinien sam określić wartość ulgi w deklaracji podatkowej, którą ma obowiązek złożyć stosownie do przepisów podatkowych. Ulgę termomodernizacyjną można łączyć z dofinansowaniem Czyste Powietrze.

logotyp programu dofinansowań zakupu pomp ciepła Mój prąd

Mój Prąd

Dofinansowanie na zakup instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Program wspiera rozwój energetyki prosumenckiej, czyli takiej, w której osoby wytwarzają energię na własne potrzeby, a jej nadwyżkę przekazują do sieci energetycznej. Przeznaczony jest dla właścicieli budynków.