Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
Dni profesjonalistów 2024 - iglotech

Dni Profesjonalistów to nowa formuła znanego wszystkim spotkania organizowanego przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja – Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja. Wydarzenia, które od wielu lat wzbudzało wielkie zainteresowanie wśród architektów, instalatorów i projektantów działających w branży HVAC&R. Niebawem, bo już 10-11 kwietnia odbędzie się pierwsze spotkanie pod nową  odsłoną. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Iglotech dla Profesjonalistów

Obecność Iglotech na Dniach Profesjonalistów ma za zadanie przedstawić dedykowaną dla projektantów i architektów kompleksową ofertę z sektora wentylacji. Tego dnia na stoisku Iglotech zgromadzimy ekspertów ze świata energooszczędnej wentylacji w jednym miejscu. Wszystko po to, by zaoferować możliwość wymiany doświadczeń, prezentacji nowych rozwiązań technologicznych oraz dyskusji nad najnowszymi trendami w dziedzinie wentylacji zarówno budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. Będzie to także doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i poznania szczegółowej oferty jednej z największych hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej w kraju.

Östberg – szwedzka jakość central wentylacyjnych i wentylatorów

Östberg to firma będąca liderem w dziedzinie energooszczędnej wentylacji. Producent znany jest na całym świecie z najwyższej klasy komponentów i ich niezawodności. Innowacyjne rozwiązania w połączeniu z naciskiem na komfort użytkowania to również cechy charakterystyczne urządzeń Östberg.

Zapraszamy na seminarium!

Odwiedzający wydarzenie Dni Profesjonalistów będą mieli okazję uczestniczyć w seminarium Iglotech z tematyki sterowania centralami wentylacyjnymi.

FORVENT – Produkcja elementów wentylacyjnych

Ekspozycja Iglotech opierać się będzie na prezentacji stalowych elementów wentylacyjnych Forvent. Zaprezentujemy kompletną ofertę wentylacyjną – począwszy od kształtek i kanałów wentylacyjnych, przewodów, przepustnic, tłumików akustycznych aż do nawiewników czy anemostatów. Jako producent stalowych elementów wentylacyjnych jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie dedykowane do każdej inwestycji.

dni profesjonalistow 2024