Iglotech  – spotkanie integracyjne za nami!

Tradycyjnie już  Iglotech zorganizował dla swoich pracowników spotkanie integracyjne. Tym razem bawiliśmy się w duchu Flower Power w urokliwej Dolinie rzeki Drwęcy. Sportowa rywalizacja i klimatyczna zabawa pozwoliły nam oderwać się od służbowej codzienności i wspólnie cieszyć się dobrą, sportową atmosferą.

Wręczenie medali dla zwycięzców w integracyjnych zawodach sportowych

Spotkanie integracyjne odbyło się w pięknie przygotowanym terenie rekreacyjnym, który zapewnił możliwość sprawdzenia się w różnorodnych konkurencjach, zarówno tych sportowych, jak i logicznych. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na grupy i tak rozpoczęły się sportowe konkurencje, a wśród nich strzelanie do celu, konkursy logiczne i zabawy sprawnościowe. Zawody były pełne rywalizacji i wielkich sportowych emocji zawodników. Wysiłek dla ciała i umysłu pozwolił zacieśnić więzi, sprzyjał budowaniu współpracy, komunikacji i zażyłości między członkami zespołów. Atmosfera napędzała drużyny do osiągania jak najlepszych wyników. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenia pamiątkowymi medalami, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Po emocjonujących zawodach i chwili relaksu w cudownych okolicznościach przyrody, odbyła się impreza w klimacie Flower Power. Przenieśliśmy się do klimatu lat 60 i 70-tych które słynęły z pokojowej rewolucji, wolności i wyrażania siebie poprzez kolorowe ubrania i kwiaty. Miejsce imprezy zostało udekorowane w stylu hippisowskim, pełnym kolorowych świateł i akcentów.  Uczestnicy spotkania wykazali się olbrzymią kreatywnością w doborze strojów.  Ubrani w kwieciste bluzki, dzwony, spódnice maxi i obowiązkowo opaski na głowach, wyglądali niczym wyjęci z tamtej epoki.  Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, tańcząc do muzyki, śpiewając przeboje z tamtego okresu i ciesząc się atmosferą beztroskiej zabawy! Impreza Flower Power była doskonałym zwieńczeniem spotkania integracyjnego, które w tym roku było wyjątkowe jeszcze z jednego powodu. W tym roku Iglotech obchodzi wielki Jubileusz 30-lecia istnienia. Podczas spotkania wręczono symboliczny prezent założycielom firmy oraz z nieskrywanym wzruszeniem i wielką dozą humoru wspominano początki firmy.

Spotkanie integracyjne z rywalizacjami sportowymi i wieczorną imprezą Flower Power na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenia.