Grupa Iglotech podsumowuje swój udział w Targach MCE 2024

To już kolejny raz kiedy Grupa Iglotech zaprezentowała swoją ofertę produktową podczas największych targów HVAC&R w Europie – Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie. Zobaczcie jak zaprezentowaliśmy się tym razem!

Hurtownia Iglotech ponownie miała zaszczyt być częścią tego prestiżowego wydarzenia, które za każdym razem stanowi doskonałą okazję zarówno do prezentacji naszych innowacyjnych rozwiązań, jak i nawiązania wartościowych relacji biznesowych z podmiotami z całej Europy.

Tegoroczne targi nastawione były na budowanie biznesu opartego na wizji Beyond Comfort, która polegała na poszukiwaniu rozwiązań, które oferują Inwestorom maksymalny komfort, ale także  wartość dodaną, stawiającą w centrum uwagi kluczowe dla MCE aspekty: Innowacje, Zrównoważony Rozwój i Efektywność Energetyczną.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów MCE w Mediolanie oraz wszystkim Partnerom i Współpracownikom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej obecności na tym wydarzeniu.

Iglotech – producent elementów wentylacyjnych Forvent

Podczas targów MCE w Mediolanie zaprezentowaliśmy nasze produkty i technologie, które są odpowiedzią na dynamicznie rozwijające się potrzeby rynku HVAC&R. Kompleksowa oferta stalowych elementów wentylacyjnych Forvent uwzględniająca szeroką ofertę kształtek kołowych oraz rur spiralnych zyskała uznanie dystrybutorów z całej Europy.

Stoisko przyciągnęło uwagę licznych odwiedzających, co zaowocowało merytorycznymi dyskusjami oraz nawiązaniem kontaktów z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

30 lat doświadczenia w branży HVAC&R

Jako firma od 30 już lat stałe dążymy do doskonałości, dlatego uczestnictwo w targach MCE było dla nas nie tylko sposobem na promocję  produktów, ale także okazją do zdobycia cennych kontaktów z ekspertami branżowymi i największymi dystrybutorami. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej dostosować naszą ofertę do aktualnych potrzeb rynku.

Obecność na targach MCE w Mediolanie stanowiła doskonałe wsparcie dla naszych działań rozwojowych oraz strategicznych decyzji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że udana partycypacja w tym wydarzeniu przyczyni się do dalszego rozwoju hurtowni Iglotech oraz umocni naszą pozycję na rynku HVAC&R w Europie.