Z Iglotech na Sri Lankę!

Wyruszyliśmy z naszymi Partnerami Biznesowymi na Sri Lankę! To finał 4. już edycji programu lojalnościowego – Klub Iglotech. Dodatkowym atutem tej odsłony był tzw. Ranking Azja Tour 2022, w którym zabraliśmy partnerów biznesowych w egzotyczne miejsce. Rywalizacja była zacięta, ale niestety nie wszyscy mogli zwyciężyć.

Hotelowy basen na Sri Lance

W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie najważniejszych zabytków, jak i najpiękniejszych zakątków wyspy. Do największych atrakcji należały m.in. rozległe plaże, góry, czy malownicze plantacje herbaty. Sprzyjające okoliczności przyrody dały możliwość odpoczynku, regeneracji i ucieczki od problemów dnia codziennego. Nie obeszło się jednak bez zacieśnienia relacji biznesowych i wspólnych przygód!

Zdjęcie grupowe z wyjazdu Iglotech na Sri Lankę

Sri Lanka jest niewielkim państwem mieszczącym się na malowniczej wyspie Cejlon. Uczestnicy wyprawy mogli zwiedzić Kolombo – największe miasto tego kraju, czy choćby Galle słynące z zabytkowego fortu. Ponadto zabraliśmy ich na canyoning na rzece Kelani, co dostarczyło uczestnikom nieco mocniejszych wrażeń. Kolejną atrakcją była przeprawa przez wyspę quadami.

Aby dać naszym Partnerom chwilę wytchnienia – zaprosiliśmy ich na degustację herbaty, odbywającą się na jednej z największych plantacji na świecie. Oprócz tego mieli możliwość zrelaksować się na piaszczystych plażach Sri Lanki. Dodatkowo podczas wycieczki można było degustować miejscowe specjały, jak i zapoznawać się ze zwyczajami mieszkańców wyspy.

Wyjazdy z naszymi Partnerami Biznesowymi wpisane są w długofalową strategię firmy. Wspólnie spędzony czas, emocje towarzyszące od samego wyjazdu, niezapomniane wrażenia sprawiają, że relacje z naszymi Klientami stają się coraz silniejsze. Ten wyjazd był wyjątkowy, śmiało można powiedzieć, że był jednym z najlepszych i to wszystko dzięki naszym Uczestnikom, którzy jak zawsze pełni energii i pasji dzielnie stawiali czoła kolejnym atrakcjom, po których przychodził czas na relaks i wspólny wypoczynek przy zachodzi słońca. Dziękujemy wszystkim naszym Uczestnikom/Partnerom Biznesowym za wspólny wyjazd, za wszystkie godziny rozmów i za wiele inspirujących zagadnień, które z pewnością staną się impulsem do kolejnych naszych działań – podkreśla Prezes Iglotech, Rafał Ostrowski.

Grupa ludzi jeździ na quadach

Niemal 30-letnie doświadczenie pomaga nam w realizowaniu naszych celów handlowych. Wprowadzamy na rynek nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, idealne dla każdej inwestycji. Priorytetem Iglotech jest jednak utrzymywanie i nieustanne polepszanie relacji z Partnerami biznesowymi. Realizowany z sukcesami program lojalnościowy Klub Iglotech pomaga nam w osiąganiu tego celu. Daje on możliwość organizowania specjalnych wyjazdów, dedykowanych szkoleń czy wycieczek. Już na 30-lecie działalności, hurtownia Iglotech szykuje kolejną niespodziankę. Jaką? O tym niebawem dowiedzą się Partnerzy Biznesowi współpracujący z naszą hurtownią!