Wsparcie marketingowe

Od zawsze inwestowaliśmy w rozwój firmy Iglotech, ale także chętnie wspieramy naszych Partnerów. Wyznajemy filozofię, według której wzajemna pomoc pozwala budować mocne i korzystne dla obu stron relacje biznesowe oparte na zaufaniu, co jest szczególnie ważne przy wieloletnich współpracach. Dlatego w naszym systemie nagród znalazła się Stefa Wsparcia. W tym dziale odnajdziesz gadżety marketingowe, które możesz uzyskać za zgromadzone przez zakupy w naszej firmie punkty.

Wybierając nagrody ze Strefy Wsparcia, inwestujesz jednocześnie w rozwój swojego przedsiębiorstwa. W jaki sposób? Zyskujesz darmowe materiały reklamowe, które pomogą Ci wzrastać i zdobyć nowych Klientów, a przy okazji pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej firmy. Bardzo dobre wrażenie na Klientach robią np. ujednolicone, wysokiej jakości ubrania montażowe, które również możesz zdobyć dzięki zgromadzonym punktom.

Oprócz profesjonalnej odzieży technicznej w Strefie Wsparcia znajdziesz m.in. estetyczne i starannie wykonane roll-upy, czy banery. To bardzo uniwersalne i łatwe w transportowaniu oraz montażu sposoby na reklamę. Na uwagę zasługują zwłaszcza roll-upy, które sprawdzą się zarówno na targach i konferencjach, jak i jako ozdoba punktu usługowego.

Wszystkie oferowane przez nas materiały marketingowe sygnowane są logotypami dystrybuowanych przez Iglotech marek. Możesz wybrać pomiędzy nagrodami Haier, Fuji Electric oraz Neoheat. Wystarczy znaleźć interesujący Cię produkt i wymienić punkty na nagrodę!