Program lojalnościowy
W celu zacieśnienia współpracy z Instalatorami HVAC&R Iglotech od 2017 r. prowadzi program lojalnościowy Klub Iglotech. Umożliwia on zbieranie punktów za zakupy z naszej oferty, a następnie wymienianie ich na atrakcyjne nagrody. Program lojalnościowy co roku jest nieco udoskonalany na bazie zdobytych doświadczeń oraz reakcji naszych Partnerów. Pragniemy, by każda kolejna edycja pozytywnie zaskakiwała Instalatorów. Od 2017 r. znacznie poszerzyliśmy katalog nagród oraz zaproponowaliśmy Uczestnikom Klubu Iglotech skorzystanie ze wsparcia marketingowego. W V edycji wprowadziliśmy nawet Nagrodę na życzenie – Instalator sam może zadecydować, jaki podarunek otrzyma! Z kolei Partnerzy, którzy zdobędą w ciągu roku najwięcej punktów, mogą liczyć także na zagraniczny wyjazd. W ostatnich latach wraz z Instalatorami wybraliśmy się na Kubę, Sri Lankę oraz do Wietnamu.

Jak działa program lojalnościowy Klub Iglotech?

Zasady są bardzo klarowne! Wystarczy zdecydować się na zakup w hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech, a następnie terminowo opłacić zobowiązania. Wtedy Partnerowi przyznawane są punkty, których liczbę można w każdym momencie sprawdzić na dedykowane platformie. Kiedy Instalator zechce wymienić je na nagrody – wystarczy kilka kliknięć, a nagroda czym prędzej zostanie wysłana pod wskazany adres – prosto i wygodnie!

Jak można dołączyć do Klubu Iglotech?

Wszyscy zainteresowani Instalatorzy chcący dołączyć do programu lojalnościowego powinni zgłosić się do swojego opiekuna handlowego z Grupy Iglotech. Ostatnim krokiem jest krótki proces rekrutacyjny i aktywacja osobistego konta Uczestnika na www.klubiglotech.pl – gotowe! To wszystko! Pozostaje już tylko zbierać punkty, by następnie wymienić je na wybrane nagrody!