Instalatorze! Odbierz premię do 2000 zł za montaż pompy ciepła!

Grupa Iglotech zaprasza wszystkich Instalatorów pomp ciepła do udziału w akcji specjalnej, w której można zyskać nawet do 2000 zł premii za każdą zamontowaną pompę ciepła! Korzystne warunki dla Instalatorów, proste zasady i szybka weryfikacja gwarantowane!

Premia dla Instalatora – przedłużamy akcję specjalną!

W akcji specjalnej biorą udział niemal wszystkie wydajności pomp ciepła Neoheat, Haier i Heiko. Dzięki czemu za każdą zakupioną i prawidłowo zamontowaną w czasie trwania promocji pompę ciepła Instalator otrzyma gwarantowaną premię w wysokości nawet do 2000 zł!

1.     Kup pompę ciepła objętą promocją

Instalatorze, przygotowaliśmy akcję promocyjną specjalnie dla Ciebie! W naszej akcji, w której zyskasz premię za zakup i montaż urządzenia, biorą udział powietrzne pompy ciepła marek znajdujących się w portfolio ofertowym Grupy Iglotech – Neoheat, Haier oraz Heiko. Dostępne różne wydajności urządzeń pozwolą wykonać właściwy dobór zarówno do użytku domowego, jak i dla małego biznesu.  W ofercie Grupy Iglotech dostępne są urządzenia typu monoblok i split, dzięki czemu z łatwością dostosujesz pompę ciepła do każdego typu inwestycji.

Pamiętaj, aby kupić urządzenie podczas trwania promocji wyłącznie u Autoryzowanego Dystrybutora wybranej marki!

Znajdź najbliższy Autoryzowany Punkt Dystrybucji:

2.     Zamontuj urządzenie

Zamontuj pompę ciepła zgodnie z zasadami, których nauczyłeś się na szkoleniach organizowanych przez Grupę Iglotech. Za każdy poprawny montaż, zgodnie z zasadami opisanymi w dokumentacji technicznej wybranego urządzenia i przygotowanie go do jego uruchomienia przez Autoryzowany Punkt Serwisowy w okresie do 31.03.2024 r. zyskasz gwarantowaną wypłatę premii.

3.     Odbierz premię

Po zamontowaniu instalacji z pompą ciepła i jej odbiorze przez Autoryzowany Punkt Serwisowy prześlij nam swoje zgłoszenie – wypełnij prosty formularz, dołącz wszystkie wymagane dokumenty i materiały zdjęciowe – i to wszystko! Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni, a premię wypłacimy na podstawie faktury, którą do nas wyślesz w odpowiedzi na maila z akceptacją udziału w akcji.

Nie czekaj! Im szybciej zamontujesz pompę ciepła, tym szybciej zyskasz premię!