Poznaj nas na nowo – zmieniliśmy się dla Ciebie!

30-lecie istnienia hurtowni Iglotech na rynku to doskonały moment nie tylko na podsumowania, lecz także na wprowadzenie zmian, stąd obchody jubileuszu firmy połączyliśmy z projektem „Poznaj nas na nowo – zmieniamy się dla Ciebie”. Projekt był zapowiedzią wprowadzenia nowej jakości na oddziałach hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech. Zobacz jakie zmiany przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Standaryzacja oddziałów kluczem do sukcesu hurtowni

W 2022 r. rozpoczęliśmy proces dostosowania hurtowni Iglotech do nowego modelu zakupowego Klientów. Naszym celem było to, by w sposób atrakcyjny wpływać na wybory Klientów i przede wszystkim budować z nimi długotrwałą relację. Postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania, zarówno pod kątem ekspozycji, jak i systemów wspierających skuteczne zarządzanie. Efektem tego działania jest nowa jakość jakiej w hurtowniach wentylacyjno-klimatyzacyjnych jeszcze nie było!

Nowe przestrzenie sprzedażowe otwarto w Łodzi, Kwidzynie, a w 2023 r. również w Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, a ostatnio także w Lublinie. Zaskakują one nowoczesnym podejściem aranżacyjnym z wyeksponowaną częścią ekspozycyjną. Od teraz Klienci mogą zobaczyć topowe urządzenia znanych producentów na żywo – sprawdzić ich podstawowe atrybuty dotyczące budowy i wyglądu. Na oddziałach hurtowni można więc zobaczyć ekspozycję systemów klimatyzacji i pomp ciepła Haier, systemów klimatyzacji Fuji Electric, powietrznych pomp ciepła Neoheat, centrale wentylacyjne szwedzkiego producenta Östberg czy też urządzenia z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła marki Neovent. Uzupełnienie ekspozycji z zakresu wentylacji stanowi bogata oferta elementów wentylacyjnych Forvent, systemu dystrybucji powietrza Forvent Reku oraz pozostałych elementów, takich jak nawiewniki, wywiewniki, czerpnie i wyrzutnie, niezbędnych do stworzenia kompletnego systemu wentylacji mechanicznej do każdego typu inwestycji. Uzupełnieniem całości są zdigitalizowane nośniki sprzedażowe do przekazywania części informacyjnej. Mają one koncentrować się na Kliencie i pomagać realizować założone cele. W hurtowni Iglotech od zawsze stawiamy na relacje z Instalatorami, dlatego też na wybranych oddziałach udostępniliśmy dedykowane przestrzenie sprzyjające swobodnej wymianie zdań, czy też chwili odpoczynku.

Więcej produktów dostępnych od ręki

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci branży HVAC&R oczekują wygody i szybkości w procesie zakupowym, a natychmiastowa dostępność odgrywa tu kluczową rolę. Dlatego od teraz w naszej hurtowni dostępnych jest jeszcze więcej produktów. Zyskujesz jeszcze większy wybór urządzeń światowych producentów znanych i cenionych za wysoką jakość i niezawodność!

Dzięki dedykowanym ekspozycjom sam możesz zweryfikować jakość użytych komponentów, sprawdzić łatwość montażu i późniejszego serwisowania. Jako jeden z pierwszych poznasz nowości produktowe, dzięki czemu Twoja oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna!

Obsługa Klienta – zawsze na najwyższym poziomie!

Od zawsze w Iglotech stawiamy na relacje biznesowe, gwarantując najwyższy poziom obsługi Klienta. W odpowiedzi na potrzeby Instalatorów maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury i procesy operacyjne. Oferujemy także szeroki wachlarz wsparcia marketingowego naszym Partnerom – począwszy od reklam outdoorowych, aż po oznakowanie miejsc sprzedaży.

Podczas eventów zabezpieczamy wsparcie szkoleniowo-pokazowe. Prezentujemy urządzenia, wskazujemy ich przewagi konkurencyjne, przedstawiamy zmiany regulacji prawnych istotne dla branży HVAC&R  i podpowiadamy praktyczne rozwiązania. Wszystko po to by nasi Partnerzy zawsze byli na bieżąco!

Jako jedna z najprężniej rozwijających się hurtowni w branży HVAC&R w Polsce zawsze stawiamy na współpracę. W przypadku imprez zrealizowanych w 2023 r. mogliśmy liczyć na obecność naszych dostawców m.in.  Sferan, Aspen, Milwaukee, Ergovent, Keno, Midan, RDJ Klima, a także Castolin – nową marką dostępną w naszej ofercie!

Zobacz foto-relację z wielkich otwarć oddziałów hurtowni Iglotech w nowych lokalizacjach!

Większe powierzchnie magazynowe

Większa dostępność produktów zagwarantowana została przez utworzenie rozbudowanych magazynów, zarówno lokalnych – przy każdym oddziale hurtowni, jak i nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Swarożynie. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasu dostawy i zapewnienie Klientom szybkiego dostępu do produktów.

„Nasze produkty będą zawsze na czas u Ciebie!”

30 wspólnych lat – świętuj razem z nami!

Kampania jubileuszowa hurtowni Iglotech „Poznaj nas na nowo – zmieniamy się dla Ciebie” to wyraz naszego zaangażowania w rozwój standardów. Nieustannie od 30 lat dążymy do uzyskania jeszcze lepszych rezultatów, świadomie podnosząc poprzeczkę dla całej branży HVAC&R.

O naszej idei i sposobach ich realizacji przeczytacie zarówno w prasie branżowej, jaki i między innymi w magazynie Forbes, czy też na portalu BusinessInsider, dla których prezesi Rafał Ostrowski i Leszek Bystrzycki udzielili wywiadu.

Hurtownia Iglotech Katowice

Zespół z Katowic zaprasza do nowej lokalizacji hurtowni, która obecnie dysponuje największą powierzchnią magazynową! Sprawdź dostępność produktów

Hurtownia Iglotech Lublin

Już od października załoga z Lublina zaprasza do nowej lokalizacji największej hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej w regionie! Skontaktuj się!

Hurtownia Iglotech Wrocław

Jeden z liderów sprzedaży w dziedzinie klimatyzacji zaprasza do nowej lokalizacji! Zapraszamy do kontaktu

Hurtownia Iglotech Szczecin

Kolejny,  to już 14 oddział hurtowni – tym razem na terenie województwa zachodniopomorskiego. Sprawdź nas!

Już dziś każdy Instalator może zobaczyć jak zmieniły się oddziały hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech. Nasze wnętrza przeszły ogromną metamorfozę! Postawiliśmy na ustandaryzowanie oddziałów. Duże i zoptymalizowane ekspozycje towarowe, dedykowane wystawy produktowe,  czytelne oznakowanie,  łatwy dostęp do miejsc sprzedaży, czy narzędzia digital marketingu – to zaledwie kilka z zastosowanych rozwiązań. Wszystko po to, by zmaksymalizować komfort i doświadczenie naszych Klientów.

Sprawdź nas – przyjdź i zobacz!