Pompy ciepła Neoheat nagrodzone tytułem Dobra Marka!

Pompy ciepła powietrze-woda Neoheat urządzenia, które są na rynku od 2017 roku, dynamiczny rozwój marki, zaufanie i jakość produktów przyniosły firmie możliwość dołączenia do grona wyróżnionych tytułem Dobra Marka– Jakość, Zaufanie, Renoma!

Nagroda Dobra marka dla pomp ciepła Neoheat

Plebiscyt oparty jest na badaniach jakości produktów, ocenach konsumentów i na analizach rynku. Wyróżnienia przyznawane są tylko najdynamiczniej rozwijającym się markom. Organizatorem programu Dobra Marka jest redakcja Forum Biznesu.

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów i większych powierzchni komercyjnych. Dom ogrzewany pompą ciepła to korzyści przez cały rok. Urządzenia posiadają wysoką klasę efektywności energetycznej. Dzięki procesowi przemiany termodynamicznej urządzenia z 1 kW energii elektrycznej wytwarzają od 3 do 5 kW energii cieplnej niezbędnej do ogrzania domu i C.W.U.

Oferta urządzeń cały czas się powiększa o nowe modele, podobnie jak sieć dystrybucji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki łatwej instalacji i bezawaryjności. Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat cechuje ich funkcjonalność, energooszczędność i konkurencyjna cena. Na wszystkie nasze pompy ciepła można uzyskać dofinansowanie z rządowego programu Czyste Powietrze.