Orły Hurtownictwa 2021 dla Iglotech Warszawa

Oddział Warszawa-Janki hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej Iglotech został laureatem prestiżowego konkursu Orły Hurtownictwa 2021, od lat kojarzonego z jakością oraz zadowoleniem Klientów. Iglotech wyprzedzając ponad kilkadziesiąt tysięcy firm, ponownie dołącza do grona liderów opinii w branży HVAC&R.

Nagrody Orły hurtownictwa

Jest to dla nas szczególna nagroda, ponieważ zestawienie laureatów sporządzane jest w oparciu o internetowe opinie Klientów. Oznacza to, że warszawski oddział hurtowni Iglotech wyznacza profesjonalny kierunek w budowaniu relacji z Klientami oraz nieustannie stawia na rozwój, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów i zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług.

Wszystkie opinie naszych Partnerów biznesowych są dla nas cennymi wskazówkami, z których czerpiemy na przyszłość.

Ranking sporządzono na podstawie wszystkich ocen wystawionych przez Klientów hurtowni w najpopularniejszych serwisach z opiniami m.in. google.pl, facebook.pl, panoramafirm.pl. 10-stopniowa skala wraz z autorskim algorytmem wiarygodności ocen pozwala na rzetelne umiejscowienie firm w rankingu.

Prestiżowe wyróżnienie cieszy tym bardziej, że w obecnych czasach Klienci najczęściej poszukują informacji online, weryfikując rzetelność firm na podstawie opinii znalezionych w sieci. Udzielenie pozytywnej rekomendacji dla warszawskiego oddziału Iglotech to wizytówka zaangażowania,  oddania i profesjonalnej obsługi Klienta. Tytułem tym mogą pochwalić się wyłącznie najlepsze firmy, liderzy branży.