Nowy cennik produktów Iglotech – poznaj najnowszą ofertę hurtowni

Odkryj różnorodność produktów dla branży HVAC&R w ofercie naszej hurtowni.  Przygotowaliśmy nowy cennik z pełną ofertą urządzeń z zakresu klimatyzacji, wentylacji, OZE, chłodnictwa, czynników chłodniczych, a także narzędzi i akcesoriów przydatnych w pracy każdego Instalatora.

Kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji

W cenniku Iglotech znaleźć można szeroki wybór produktów najlepszych światowych producentów systemów klimatyzacji, urządzeń wentylacyjnych, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Niezależnie od miejsca zastosowania – począwszy od budownictwa mieszkalnego, zastosowania przemysłowego, czy instytucjonalnego. Nasza oferta została tak zróżnicowana, aby sprostać oczekiwaniom różnych grup odbiorców.

Najnowsze trendy w branży HVAC&R

W ofercie na nadchodzący sezon nie mogło zabraknąć najnowszych trendów branży HVAC&R, a w tym powietrznych pomp ciepła, sprawdzonych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, czy systemów klimatyzacji dedykowanych również do ogrzewania.

Wysoka jakość i nowe marki

Jako hurtownia nigdy nie akceptowaliśmy kompromisów, jeśli chodzi o jakość oferowanych produktów. Wszystkie produkty dostępne w nowym cenniku są starannie wyselekcjonowane – marki własne oraz urządzenia wyłącznie od renomowanych producentów, gwarantujących trwałość  i pełną satysfakcję z zakupów. Wśród nowości w ofercie Iglotech przedstawiamy produkty marek CASTOLIN oraz ERGOVENT.

Niezawodna obsługa klienta

14 oddziałów hurtowni Iglotech w największych miastach w Polsce oraz dedykowane powierzchnie magazynowe gwarantują dużą dostępność produktów, a zespół obsługi klienta odpowie na każde pytanie – tak by pomóc w wyborze najlepszych produktów do każdej inwestycji. Zapraszamy na oddziały Iglotech by szczegółowo zapoznać się z nowymi standardami, poznać nowości produktowe!

Zyskaj na współpracy

Hurtownia Iglotech proponuje Instalatorom  atrakcyjne warunki współpracy. Promocje produktowe, opiekę serwisową, program lojalnościowy, korzystne warunki finansowe, jak i wsparcie marketingowe – to zaledwie kilka z propozycji przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Iglotech to Twój zaufany  Partner w biznesie!

Zapoznaj się z ofertą produktową!