Nowa lokalizacja oddziału Gdynia

Iglotech zaprasza do odwiedzenia nowej lokalizacji oddziału Gdynia. Już od 23 stycznia 2023 czekamy na Was w nowej siedzibie przy ulicy Hutniczej 53C!

Do 31 stycznia w godz. 7:00-16:00 będą na Was czekać atrakcyjne promocje w tym m.in. na pompy ciepła Neoheat. Po szczegóły zapraszamy do zakładki promocje na naszej stronie oraz w siedzibie oddziału. Oprócz większej ilości asortymentu dzięki powiększeniu przestrzeni magazynowej możecie liczyć na wsparcie techniczne i doradztwo naszych specjalistów oraz szybsze dostawy. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach w obsłudze klientów zadbaliśmy o jeszcze lepsze przystosowanie przestrzeni biurowej. W trosce o Wasz komfort przygotowaliśmy specjalnie wydzielone miejsca parkingowe dla klientów Iglotech.

Iglotech hurtownia klimatyzacyjno-wentylacyjna 

Iglotech to sieć hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnych, w których dostępna jest kompleksowa oferta urządzeń klimatyzacyjnych, elementów wentylacyjnych, pomp ciepła, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych. W ofercie dostępny jest także pełen zakres akcesoriów montażowych niezbędnych w pracy instalatora.