Kolejny sukces Iglotech Warszawa!

Nasz zespół z oddziału hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech Warszawa może pochwalić się kolejnym osiągnięciem! Rzetelna praca i ogromne zaangażowanie w kontakt z Klientami znów zostały docenione – Iglotech Warszawa otrzymał prestiżową nagrodę Orły Hurtownictwa!

Orły Hurtownictwa – Iglotech Warszawa znów laureatem

Plebiscyt Branżowy Orły ogłosił za pośrednictwem swojej strony internetowej laureatów za rok 2022. W kategorii Orły Hurtownictwa znalazł się Iglotech Warszawa. Jest to już drugie takie osiągnięcie tego oddziału naszej firmy. W tym samym plebiscycie doceniono go w roku 2021. Iglotech już kilkukrotnie wyróżniany był w Orłach Hurtownictwa, ale jest to pierwszy przypadek, kiedy któryś z oddziałów otrzymał tę nagrodę drugi raz z rzędu, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Orły Hurtownictwa 2022 są potwierdzeniem wysokiego zaangażowania warszawskiej załogi w obsługę Klientów oraz dbanie o dobre relacje i godne reprezentowanie całej Grupy Iglotech. Dodatkowo ponowne wyróżnienie to jasny sygnał nieustannego rozwoju oddziału i podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Konkurs Orły Hurtownictwa – co trzeba wiedzieć o plebiscycie?

Orły Hurtownictwa to nagroda branżowa mająca na celu wskazanie liderów, których usługi stoją na najwyższym poziomie, a firmy są w pełni godne zaufania. Co dla nas najistotniejsze – plebiscyt ma jasne wytyczne, na podstawie których przyznaje wyróżnienia, a ponadto są one ściśle powiązane z opiniami wystawianymi instalatorom.

Nagroda w dziedzinie Hurtownictwa przyznawana jest od 2018 r. Jest ona jedną z obecnych w Orłach od samego początku istnienia całej inicjatywy. Z biegiem lat plebiscyt był poszerzany o kolejne kategorie. Na chwilę obecną obejmuje on już ponad 60 różnych branży poczynając od hurtownictwa, czy transportu, a kończąc na prawie i medycynie.

W jaki sposób Iglotech Warszawa uzyskał nagrodę? – zasady programu

Tak jak wspomnieliśmy, kryteria Orłów Hurtownictwa są bardzo przejrzyste i ogólnodostępne. Siłą napędową konkursu stanowią opinie Klientów publikowane w Internecie, a następnie zbierane przy wykorzystaniu technologii micro data. Sprawdzane są oceny m.in. z Google, Facebooka, Panoramy firm, czy Pkt. Sumuje się je, a potem przy wykorzystaniu średniej ważonej oraz wzoru utworzonego przez organizatorów (autorski algorytm pomaga w weryfikacji wiarygodności opinii) uzyskuje się ocenę końcową firmy.

Nagradzane są najlepsze przedsiębiorstwa, których wynik wynosi minimum 8 w 10-stopniowej skali. Wyróżnienia udzielane są przy uwzględnieniu podziału administracyjnego na miejscowości.