Iglotech na targach Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja

Początek Marca dla firm z branży HVAC to czas kiedy odbywa się jedno z najważniejszych corocznych wydarzeń – Targi Forum Wentylacja Salon KlimatyzacjaPo raz 15 wystawcą na targach była firma Iglotech. Firma wykorzystuje każdą z możliwych dróg dotarcia do Klientów, po to aby poznać ich aktualne potrzeby i zaprezentować swoją ofertę.

Organizowane od lat, przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, wydarzenie jest również uroczystym podsumowaniem działalności firm z branży w ostatnim roku. Iglotech kolejny raz stanął na podium, zdobywając III miejsce w kategorii najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw z doświadczeniem ponad 20 lat. Otrzymanie nagrody Delta to dowód na stabilność pozycji firmy na rynku i jej ciągły rozwój.

Sukces tkwi w ludziach, otrzymanie nagrody Delta to efekt zaangażowania naszych pracowników i zaufania, jakim obdarowali nas Klienci. Każde takie wyróżnienie motywuje do dalszej ciężkiej pracy i wskazuje na słuszność polityki rozwoju, jaką obraliśmy – dyrektor Jarosław Józefowicz

Targi wentylacja w Warszawie

Na blisko 60m2 stoiska, firma zaprezentowała najnowsze rozwiązania. Zainteresowanie uczestników przyciągały marki własne, które są coraz bardziej rozpoznawalnymi produktami na rynku. Oferta pomp ciepła Neoheat wciąż się poszerza, w strefie pokrytej żywym mchem można było zapoznać się z pompami ciepła EKO i STANDARD PLUS. Urządzenia mają nie tylko świetne parametry, ale charakteryzują się funkcjonalnością i ciekawym designem.

Uwagę przykuwała nowość – System Dystrybucji Powietrza Forvent REKU Pro, wprowadzony pod koniec roku 2019 do oferty firmy. Jest to niezwykle łatwy w montażu, metodą na klipsy, system. Jego zaletą jest kompatybilność ze wszystkimi rekuperatorami dostępnymi na rynku. System Forvent REKU Pro gwarantuje wysoką higienę i estetykę pomieszczeń. W części poświęconej wentylacji nie zabrakło centrali Neovent KNV LUX o wymienniku przeciwprądowym, którą wyróżnia bardzo wysoki odzysk ciepła – nawet do 95%, a także kompaktowa budowa i przyjazne sterowanie, dzięki dotykowemu panelowi z kolorowym wyświetlaczem.

Na stoisku Iglotech znalazły się nowości w ofercie systemów klimatyzacji Fuji Electric. Klimatyzatory ścienne KE i KM to nowoczesne urządzenia o wysokiej niezawodności i ciekawej stylistyce, zaproponowanej przez japońskiego producenta. Urządzenia wyposażone są w innowacyjne funkcje i spełniają najwyższe standardy jakości wykonania.

Stoisko Iglotech w Warszawie

Część stoiska została zaplanowana na przedstawienie produkcji elementów wentylacyjnych, której początek, w firmie Iglotech, miał miejsce w roku 2019. Nowoczesny park maszynowy i doświadczony zespół sprawiają, że jakość produktów jest bardzo wysoka, zamówienia realizowane są na czas, a także istnieje możliwość wyprodukowania wyrobów niestandardowych. O profesjonalnym wykonaniu kształtek można było przekonać się podczas prezentacji wyrobów na stoisku firmy.

Targi Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja przyciągnęły tysiące zainteresowanych. Coroczny kontakt z uczestnikami targów wzbogaca firmę o nowe doświadczenia i tym samym przyczynia się do dalszego rozwoju firmy.