Fotowoltaika – pełna dostępność w hurtowni Iglotech!

Odnawialne Źródła Energii to ekologiczne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest pobieranie darmowej energii prosto z natury oraz redukcja wydatków na energię elektryczną.

Panel fotowoltaiczny. Pełna dostępność magazynowa fotowoltaiki

W ofercie Iglotech znajdują się zarówno moduły fotowoltaiczne od światowych producentów taki jak: Sharp, JinKO Solar czy Phono Solar oraz falowniki takich producentów jak Fronius, Goodwe czy Solar Edge, a także zestawy akcesoriów niezbędnych do kompleksowej  instalacji fotowoltaicznej  do każdej inwestycji.

Logotypy producentów fotowoltaiki

OZE – co to jest?

OZE, to nic innego jak Segment Odnawialnych Źródeł Energii.  Jest to sektor rynku rozwijający się bardzo dynamicznie. Pozwala na budowę energooszczędnych domów, dzięki czemu Właściciele są w stanie zaoszczędzić na przestrzeni lat na rachunkach za prąd. Dodatkowo są bezpieczne dla środowiska naturalnego – fotowoltaika nie emituje CO2 do atmosfery. Instalacje fotowoltaiczne zapewniają kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji, dzięki czemu idealnie nadają się do domów jednorodzinnych oraz biur. Fotowoltaika pracuje wydajnie przez cały rok – jedynym warunkiem jest dostępność promieniowania słonecznego.

Kompleksowe zaopatrzenie instalacji fotowoltaicznej

Moduły fotowoltaiczne, falowniki i akcesoria

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

Iglotech wciąż powiększa swoją ofertę o nowe urządzenia. Tworzy kompleksowe oferty nowoczesnych oraz energooszczędnych instalacji, które są ze sobą kompatybilne.

Dzięki temu zapewniają użytkownikom:

  • niskie koszty – dają gwarancję niskich kosztów eksploatacji nowoczesnych techologii w budynkach energooszczędnych; fotowoltaika może zostać podłączona do: systemów ogrzewania z PC, rekuperacji oraz klimatyzacji.
  • bezpieczeństwo – najwyższa jakość produktów została potwierdzona badaniami niezależnych instytucji;
  • komfort użytkowania instalacji przez 25 lat – gwarancja na wydajność instalacji w każdych warunkach atmosferycznych.

Chcąc zadbać o to, aby wszystko było łatwo dostępne dla Instalatorów, hurtownia Iglotech podjęła działania w celu zapewnienia najwyższej klasy produktów od światowych producentów gwarantujących wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz długą żywotność systemów. Tym samym stworzyła pełną ofertę systemów fotowoltaicznych.

SPRAWDŹ MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

Panele fotowoltaiczne oferowane przez hurtownię Iglotech to wysokiej jakości produkty, które posiadają stopień ochrony szczelności na poziomie IP65. Oznacza to, że urządzenia są pyłoszczelne oraz chronione przed strumieniem wody. Dodatkowo obudowa całego sprzętu gwarantuje bezpieczeństwo ludzi przed dostępem do niebezpiecznych części, które znajdują się wewnątrz.

Cała instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowym systemem – nie posiada żadnych ruchomych części i nie wymaga czyszczenia od środka. Panele fotowoltaiczne posiadają również ogniwa HALF CUT, które dzięki równoległym łączeniom ograniczają straty mocy.

Technologia HALF CUT dysponuje:

  • większą moc wyjściową;
  • lepszą wydajność w częściowym zacienieniu oraz odporność mechaniczną;
  • są odporne na PID, czyli na straty produkowanej energii, dzięki użyciu najwyższej jakości komponentów ogniw.

Inwestując w systemy fotowoltaiczne znajdujące się w hurtowni Iglotech masz pewność, że posiadają one pełną certyfikację, a ich najwyższa jakość jest potwierdzona badaniami niezależnych instytucji.

Fotowoltaika – gwarancja

W hurtowni Iglotech gwarancja na produkty jest zależna od producenta, na którego urządzenia się decydujemy. W przypadku modułów fotowoltaicznych gwarancja na sam produkt wynosi 15 lat. Udzielana jest również gwarancja na wydajności, która wynosi od 25 do 30 lat w zależności od urządzenia i zapewnia liniową moc wyjściową na poziomie 98%. Na falowniki przewidziane jest do 12 lat gwarancji*

*Gwarancja obowiązuje na uszkodzenia fabryczne niespowodowane winą Użytkownika.

Fotowoltaika – dofinansowania

Inwestując w systemy fotowoltaiczne istnieje możliwość skorzystania z dofinansowań, dzięki którym użytkownik końcowy może liczyć na zwrot kosztów za ich zakup. Dofinansowania, z których mogą skorzystać Klienci hurtowni Iglotech to Mój Prąd, Czyste Powietrze, Ulga Termomodernizacyjna oraz Agroenergia.

Dofinansowania do fotowoltaiki

SPRAWDŹ DOFINANSOWANIA

Fotowoltaika, a inne urządzenia – energia ze słońca dla każdej inwestycji

Połączenie fotowoltaiki z innymi urządzeniami jest korzystnym rozwiązaniem dla środowiska, ale również do pozyskania oszczędności. Aby urządzenia takie jak system klimatyzacji czy pompa ciepła mogły działać potrzebują zasilania energią elektryczną, którą z łatwością można pozyskać  dzięki instalacji fotowoltaicznej. Zmienność pór roku nie jest w tym przypadku żadną przeszkodą, ponieważ moduły fotowoltaiczne działają podczas niskich temperatur i odbierają rozproszone promienie słoneczne, obecne nawet podczas zachmurzenia. Istnieją również nadwyżki energii pobieranej wiosną i latem, które można wykorzystać zimą. Instalacja fotowoltaiczna pobierając energię słoneczną zamienia ją na prąd, który napędza resztę urządzeń do pracy. Dzięki temu połączeniu mamy pewność, że cała wyprodukowana energia zostanie w całości wykorzystana, bez zbędnych strat. Dodatkowym atutem jest to, że fotowoltaika oraz inne urządzenia, dostępne w ofercie hurtowni Iglotech, w połączeniu ze sobą nie produkują szkodliwych substancji do atmosfery.

POBIERZ KATALOG FOTOWOLTAIKI

Kompleksowa obsługa klienta

Kupując urządzenia w hurtowni Iglotech masz nie tylko pewność, że kupowane urządzenia są wysokiej jakości, ale również masz pewność profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi. Pracownicy firmy Iglotech wciąż poszerzają swoją wiedzę na temat produktów pojawiających się w ofercie hurtowni, jak ich odpowiedniego doboru do każdej inwestycji.

Kupując w Iglotech masz pewność profesjonalnego doboru systemu pod każdą inwestycję.