Dzień Otwarty Iglotech Kraków za nami!

17 września 2021 r. zaprosiliśmy przedstawicieli z branży HVAC&R na Dzień Otwarty w naszym oddziale Iglotech Kraków. Dzień otwarty został przygotowany w 3 specjalnych strefach tematycznych pokazujących, że w naszej hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej dostępne są instalacje do domu energooszczędnego! Instalator zaopatrzy się we wszystko w jednym miejscu.

Strefa 1 – Klimatyzacja z technologią STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*

Pierwsza z naszych stref dotyczyła systemów klimatyzacji HAIER z rewolucyjną technologią STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*. HAIER to pierwszy producent, który wprowadził na rodzinny rynek klimatyzatory wykorzystujące naświetlanie promieniami UV-C w celach zapewnienia ochrony antywirusowej i antybakteryjnej. Podczas eventu w Iglotech Kraków można było zobaczyć energooszczędne modele klimatyzatorów wyposażonych w funkcję STERYLIZACJA UV-C i przekonać się, jak bezpieczne i proste jest użytkowanie tej funkcji. Podczas wrześniowego eventu można było również skorzystać z wyjątkowej promocji, Odbierz klimatyzator HAIER za 1 zł!

Dzień otwarty w Krakowie

STREFA 2 – Dom gotowy na Warunki Techniczne 2021

Kompleksową ofertę systemu wentylacji mechanicznej zaprezentowaliśmy w strefie drugiej. Oferta składa się z: wysokiej jakości centrali wentylacyjnej HERU T szwedzkiego producenta Östberg,  jak i również rekuperatorów KNV Perfect z oferty Neovent, a także niezawodnego i prostego w montażu systemu dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO. Nasz doradca prezentował, jak łatwo i szybko zamontować cały system dystrybucji i podłączyć go do centrali wentylacyjnej. Dzięki tym produktom w 3 prostych krokach przygotujemy kompletny system dla inwestora. Nasi klienci mogli również przetestować dedykowany program doborowy dla instalacji wentylacji mechanicznej, który przyśpiesza i ułatwia pracę każdego instalatora. Wystarczy wysłać do nas projekt inwestycji, aby otrzymać gotowy pojekt instalacji wraz ze spisem potrzebnych komponentów, który od razu można przedstawić inwestorowi.

Pokaz, jak działa system dystrybucji Forvent Reku

W strefie Domu Gotowego na Warunki Techniczne 2021 przedstawiliśmy również pompy ciepła oraz fotowoltaikę. Nasz fachowiec pokazywał, jak wygląda prawidłowy montaż pompy ciepła typu split Neoheat EKO wraz z prezentacją sterownika. Celem  tematycznej strefy było zapoznanie instalatorów z obecnymi wymogami związanymi z budową domu energooszczędnego oraz przedstawienie produktów, które te wymogi spełniają. W związku z tym, że opłacalne jest  połączenie pomy ciepła z instalacją fotowoltaiczną przybyli goście mogli także porozmawiać z naszym dostawcą fotowoltaicznym i dowiedzieć się, ile można zyskać z takiego podłączenia.

Pokaz, jak działa pompa ciepła

Strefa 3 – Klubu Iglotech – programu lojalnościowego dla partnerów biznesowych Grupy Iglotech

W tej strefie tłumaczyliśmy zasady przystąpienia do programu i przedstawiliśmy bogaty katalog nagród, a także korzyści, jakie płyną z uczestnictwa. Robiąc zakupy w naszej hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej, zbierasz punkty i odbierasz nagrody. W tegorocznej edycji każdy uczestnik Klubu Iglotech bierze udział w rankinguw którym może wygrać egzotyczną podroż.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również znane i cenione klimatyzatory FUJI ELECTRIC. Japońska jakość czyli niezawodność i dbałość o każdy szczegół, a jednocześnie wyróżnione międzynarodowymi nagrodami Red Dot Design Award za unikalny design.

Klimatyzatory Fuji Electric

Podczas Dni Otwartych w Krakowie Klienci mogli zapoznać się także z najnowszymi trendami w branży HVAC&R, przetestować narzędzia, a także porozmawiać z dostawcami urządzeń najwyższej jakości – Aspen, Refra, Keno, Makita, Sferan.

Loga Refra i Aspen

Oddział Iglotech w Krakowie mieści się przy ulicy Zawiłej 56. Powierzchnia biurowo-magazynowa jest bardzo duża, co oznacza lepszy dostęp produktów i szybszy czas obsługi. Krakowski oddział Iglotech posiada kompleksową ofertę produktów z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, pomp ciepła i czynników chłodniczych. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00. Zapraszamy!

*Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmującą się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.