Czy klimatyzator może być ozdobą nowoczesnego domu?

Klimatyzator służy do chłodzenia oraz ogrzewania mieszkań, domów, powierzchni biurowych i sklepowych. Branża klimatyzacji cały czas się rozwija, w tej chwili klimatyzatory stały się powszechne, widzimy je prawie w każdym sklepie, salonach kosmetycznych oraz w nowoczesnych domach. Tak naprawdę to już dzisiaj standard wyposażenia nowoczesnego wnętrza.

Wraz ze wzrostem popularności klimatyzatorów, rosły potrzeby w stosunku do tych urządzeń, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz nowszych funkcji, ale także bardzo duży nacisk kładą również na design klimatyzatorów. Obecne klimatyzatory nie tylko chłodzą, są urządzeniami, które grzeją, osuszają, a nawet oczyszczają powietrze. Dowiedź się więcej – jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzator Fuji Electric. Japońska niezawodność

Klimatyzator Fuji Electric cechuje wysoka energooszczędność klasy A+++ i efektywność pracy, którą uzyskano dzięki zastosowaniu wymiennika typu lambda o zwiększonej powierzchni i powiększonego wentylatora krzyżowego. Do uzyskania jeszcze lepszych wyników wykorzystano sprężarkę DC Inverter, która charakteryzuje się zmiennym przepływem czynnika chłodniczego i uważana jest za obecnie najlepsze rozwiązanie w klimatyzacji. Warunki pracy, w jakich może pracować klimatyzator sięga temperatury od -10°C do 46°C, jeśli chodzi o chłodzenie, a w przypadku trybu grzania od -15°C do 24°C.

Klimatyzacja Fuji Electric. Nowy trend

Klimatyzator ma przede wszystkim skutecznie chłodzić wnętrze, ale równie dobrze może się prezentować. Fuji Electric wprowadzając model KETA na rynek po raz kolejny udowadnia, że wyznacza trendy na rynku klimatyzacji.  Klimatyzatory tej marki są cenione za swoją bezawaryjnośćfunkcjonalność i stylistykę. Na urządzenia przysługuje gwarancja 5 lat. Klimatyzator został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, który idealnie wpasuje się w wiele aranżacji. Nowa, trójwymiarowa budowa sprawia, że jednostka przykuwa uwagę i jest doskonałym dodatkiem do wnętrz.

Unikalny design do domu i mieszkania

Proporcjonalna budowa klimatyzatora pozwala na montaż w niemalże każdym pomieszczeniu, idealny do domu, mieszkania czy biura. Nowatorska budowa, wysoka jakość materiałów oraz nowoczesna technologia zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego konsumenta. Powierzchnia panelu jednostki wewnętrznej została wykonana z połyskującego materiału i pokryta unikalnym wzorem, która zmienia się pod wpływem przechodzącego światła dziennego.

Komfort w domu

Zadaniem klimatyzacji jest zapewnienie komfortu domownikom. KETA została wyposażona w wiele funkcji specjalnych – automatyczna zmiana trybów (grzanie, chłodzenie, wentylacja)funkcja Autorestart, czy błyskawiczne dogrzewanie. Powiększone żaluzje umożliwiają szersze pole nawiewu. Bardzo cicha praca klimatyzatora  (20dB(A)) zapewnia wysoki komfort użytkowania. Na tym jednak nie koniec dodatkowo jest jeszcze  funkcja 10°C Heat, która umożliwia utrzymywanie stałej temperatury powietrza na poziomie 10°C, gdy wewnątrz nikt nie przebywa. Pozwala to uniknąć nadmiernego wychłodzenia pomieszczenia.

Klimatyzator dla zdrowia i środowiska

Klimatyzator wpisuje się w koncepcję ekologicznych rozwiązań proponowanych przez producenta, bazujących na wykorzystaniu czynnika R32, którego oddziaływanie na środowisko jest kilkukrotnie mniejsze od powszechnie stosowanego czynnika R410A, a efektywność większa aż o 10%. Klimatyzator KETA jest bezpiecznym i zdrowym rozwiązaniem dla mieszkania, domu bądź biura, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości filtrów.

Urządzenie, poprzez swoje podwyższone standardy higieny pracy, dedykowane jest także dla alergików, dzieci i osób starszych. Klimatyzator podnosi jakość powietrza w pomieszczeniueliminując drobnoustroje, czy kurz, a także nie przepuszczając alergenów, dokuczliwych szczególnie w okresie wiosennym. W klimatyzatorze KETA zastosowano filtr polifenolowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla alergikaDowiedź się więcej, jaki klimatyzator wybrać dla alergika?

Sterowanie klimatyzatorem i kontrola temperatury

Inteligentne sterowanie temperatury w mieszkaniu jeszcze nigdy nie było takie proste. Na swoim smartfonie bądź tablecie, z każdego miejsca w którym się znajdujemy, możemy kontrolować chłodzenie i ogrzewanie korzystając z sieci i aplikacji FGlair. Seria Fuji Electric umożliwia programowanie dobowe, nocne i tygodniowe, umożliwia również możliwość decydowania o kierunku przepływu powietrza i szybkiej regulacji temperatury i siły nawiewu.