Sprawdź cennik urządzeń wentylacyjnych Östberg

Lider w dziedzinie wentylacji

Od 40 lat Östberg zajmuje się tematyką wentylacji. Jako pierwszy producent w Europie wprowadził na rynek centrale wentylacyjne z obrotowym wymiennikiem ciepła do budownictwa jedno i wielorodzinnego. Od wielu lat  Östberg wyznacza nowe standardy wentylacji w Europie i na świecie. Innowacyjne technologie poparte są testami wydajności i jakości. Sprawia to, że osiągają jedne z najwyższych temperaturowych sprawności odzysku ciepła, co czyni z Östberg światowego lidera i wiodącego dostawcę na skalę światową.
Urządzenia wentylacyjne testowane są w wymagającym, skandynawskim klimacie, gdzie istotną rolę odgrywają innowacyjne ekologiczne rozwiązania. Producent posiada certyfikaty zarządzania jakością i środowiskiem.

 

5 lat  gwarancji

Konstrukcja urządzeń Östberg i zastosowanie w nich najnowocześniejszych rozwiązań, podzespołów i wymienników ciepła, oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy inżynierów i konstruktorów. Produkty o sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych pozwalają na udzielenie 5 lat gwarancji. Wysoka jakość od zawsze stanowi fundament marki.

Obrotowy wymiennik ciepła

Rekuperatory Östberg wyposażone zostały w obrotowy wymiennik ciepła, który zapewnia wysoki odzysk ciepła – nawet do 86%. Ten rodzaj wymiennika zapewnia odzysk wilgoci, dzięki czemu w pomieszczeniu nie odczuwamy dyskomfortu tzw. “suchego powietrza”. Atutem tego typu wymienników jest fakt, że dzięki swojej budowie i sposobie pracy, nie zamarzają  w okresie nawet srogiej zimy.

+przekierowanie do produkutu – HERU T i HERU S.

Dofinansowanie na rekuperację – Czyste Powietrze


Centrale wentylacyjne marki Östberg znajdują się na liście ZUM rządowego programu Czyste Powietrze.  Parametry techniczne urządzeń  wentylacyjnych Nowej Generacji HERU S i HERU T zostały zweryfikowane przez ekspertów z programu Czyste Powietrze – Czytaj więcej!

Pozytywna ocena pod kątem energooszczędności pozwoliła zamieścić  rekuperatory na Liście Zielonych Urządzeń  i Materiałów. Dla użytkowników oznacza to, że szybko i sprawnie można rozliczyć  dofinansowanie zarówno na zakup jak i montaż  urządzenia.
Sprawdź urządzenia na: Lista ZUM –  dedykowanym narzędziu online dla wszystkich beneficjentów programu Czyste Powietrze.

Zobacz jakie inne dofinansowania można pozyskać na zakup i montaż  central wentylacyjnych – Czytaj więcej!

Sprawdź nowy katalog urządzeń wentylacyjnych z oferty Östberg